خرید کانکس بزرگ

با مراجعه به بازار خرید کانکس بزرگ می توان انواع مختلفی از کانکس های بزرگ را جهت رفع نیازهای مختلف سفارش داد. آن دسته از مشتریانی که نیاز به فضای بیشتری دارند انواع کانکس بزرگ را برای خرید انتخاب می‌ کنند. مرکز عرضه کننده کانکس بزرگ در نظر دارد انواع کانکس را در ابعاد بزرگ و متناسب با نیاز متقاضیان در اختیار آنها قرار دهد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

چه کسانی متقاضی خرید کانکس بزرگ هستند؟

چه کسانی متقاضی خرید کانکس بزرگ هستند؟

چه کسانی متقاضی خرید کانکس بزرگ هستند؟

کانکس ها دارای انواع مختلفی بوده و در ابعاد گوناگون تولید و به بازار عرضه می ‌شوند. کانکس های بزرگ از جمله محصولاتی هستند که در بازار عرضه کانکس در دسترس خریداران قرار می ‌گیرد.کانتینر این محصولات سازه های پیش ساخته ای هستند که ابعادشان از حد متعارف بزرگتر می باشد. لازم به ذکر است منظور از کانکس های بزرگ در اینجا آن نوع کانکس هایی است که ابعادشان از ۴۰ متر مربع بزرگتر است. و قابلیت جا به جایی آنها به صورت یکجا وجود ندارد.

اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید چه کسانی متقاضی سفارش و خرید کانکس بزرگ از بازار هستند. در پاسخ به این سوال باید گفت بیشترین موارد استفاده از کانکس های بزرگ به استفاده از آنها به عنوان سازه ویلایی، دفتر اداری و کمپ کارگاهی مربوط می ‌شود. بر این اساس زمانی که به طور مثال شما نیاز به یک پذیرایی بزرگ و تعداد زیادی اتاق خواب داشته باشید. استفاده از کانکس های بزرگ جهت ساخت سازه ویلایی می ‌تواند نیازمندی ‌های شما را به نحوی مطلوب تحت پوشش قرار دهد.

ساخت کانکس های بزرگ به چه شکل انجام می ‌شود؟

برای آن که سفارش و خرید کانکس بزرگ بتواند نیاز مشتریان را به خوبی تامین کند ۲ روش کلی جهت ساخت کانکس بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. بهره گیری از این روش ها بستگی به شرایط هر یک از متقاضیان خرید کانکس بزرگ داشته و بسته به شرایطی که هر مشتری دارد. می‌ توان یکی از این روش ها را برای ساخت انواع کانکس بزرگ به کار گرفت.

در روش اول زمانی که قرار است طراحی کانکس بزرگ انجام شود. پلان کانکس به نحوی چیده می ‌شود که قابلیت جداسازی قسمت ‌هایی از آن از یکدیگر وجود داشته باشد. به این ترتیب می ‌توان کانکس های بزرگ را در زمان حمل و جا به جایی آنها به قطعاتی در ابعاد کوچکتر تقسیم کرد.

اما روش دیگری که برای ساخت انواع کانکس بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. به این شکل است که کلیه مراحل گوناگون ساخت کانکس بزرگ در محل مورد نظر انجام می شود. بر این اساس جهت ساخت کانکس های بزرگ می بایست کلیه مصالحی که برای اجرا و ساخت آنها احتیاج داریم. به مکانی که برای استقرار کانکس در نظر گرفته شده است انتقال داده شود. در چنین حالتی مصالح مورد استفاده به صورت خام در محل استقرار کانکس به کار گرفته شده. و همه مراحل ساخت کانکس در همان مکان انجام می شود.

بیشتر بخوانیم : کانتینر بزرگ

چند نمونه از کانکس های بزرگ

چند نمونه از کانکس های بزرگ

چند نمونه از کانکس های بزرگ

کانکس های بزرگ موارد استفاده مختلفی دارند. که با مراجعه به مرکز خرید کانکس بزرگ می ‌توان بسته به نوع نیاز هر یک از آنها را سفارش داده و در محل مورد نظر مستقر نمود. در این فرصت چند نمونه از انواع کانکس بزرگ را جهت آگاهی علاقه مندان معرفی می کنیم.

  • کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی سازه هایی هستند که شباهت زیادی به خانه های ویلایی داشته. و بخش های مختلفی همچون اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و… دارند. مشتریان این فرصت را در اختیار دارند که کانکس های ویلایی را مطابق با نیاز و سلیقه خود به صورت تک خوابه، دو خوابه و… سفارش‌ دهند.

  • کانکس اداری

کانکس اداری یک نوع کانکس بزرگ است که ساخت آن به منظور استفاده به عنوان دفاتر کار مورد توجه قرار دارد. کانتینر آماده استفاده از کانکس های اداری می‌ تواند به صورت موقتی یا دایمی باشد.

  • کانکس رستوران

    کانکس رستوران

    کانکس رستوران

کانکس رستوران نوع دیگری از کانکس های بزرگ به شمار می رود که مورد توجه متقاضیان خرید کانکس بزرگ قرار دارد. کانکس رستوران که دارای آشپزخانه می باشد امکانات مختلفی نظیر مکان طبخ غذا، سرویس بهداشتی، آبگرمکن، کابینت، شیرآلات و… دارد.

در صورتی که شما هم نیازمند سفارش انواع کانکس بزرگ هستید. کافیست با مرکز عرضه کننده کانکس بزرگ تماس بگیرید. تا اطلاعات لازم در خصوص نحوه سفارش این محصولات را دریافت کنید.

Buy a large container