خرید کانکس مسکونی

خرید کانکس مسکونی به سازه های پیش ساخته کانکس می گویند. کانکس ها انواع مختلفی دارند که، گاهی برای سکونت موقت و گاهی برای سکونت دائمی کاربرد دارند. در ابتدا برای سکونت و نگهبانی استفاده می شد اما بعد ها کاربرد های دیگری مانند  کانکس فروشگاهی، کانکس مخابراتی، کانکس اداری و… به آن اضافه شد.

کاربرد اصلی کانکس

کانکس ها کاربردهای  فراوانی دارند، ولی اصلی ترین کاربرد آن اسکان موقت یا همان کانکس مسکونی می باشد. کانتینر بعدها کاربرد های دیگر نیز اضافه شد که باعث رشد چشمگیر این صنعت شد. مثلا کانکس های عابر بانک در مکان های مختلف شهر قرار دارند و مردم به راحتی میتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند یا کانکس های فروشگاهی مثل کانکس موادغذایی، کافی شاپ و… که به راحتی میتوان در نقاط مختلف شهر به آن دسترسی پیدا کرد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

کانکس مسکونی

کانکس آماده و پیش ساخته ای می باشد که برای سکونت استفاده می شود. که میتواند برای سرایداری و نگهبانی یا برای ویلایی بکار رود. کانکس ویلایی مانند خانه دارای اتاق، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و … می باشد که در ابعاد مختلف به فروش می رسد.(خرید کانکس مسکونی)

مزایای کانکس مسکونیمزایای کانکس مسکونی

کانکس مسکونی بخاطر زمان ساخت کم، هزینه اقتصادی و قابلیت جابجایی خیلی بهتر از ساخت خانه در باغ می باشد. شما فرض کنید می خواهید باغتان را بفروشید، اگر در باغ از کانکس مسکونی استفاده کردید می توانید آن را جابجا کنید ساختن به روش سنتی با استفاده از مصالح هزینه زیادی برای شما دارد. کانکس مسکونس و ویلایی بصورت آماده می باشد و هزینه های دیگر را از دوش شما برمی دارد.

امکانات کانکس مسکونی

کانکس های مسکونی مانند خانه تمام امکانات نظیر اتاق خواب با کمد دیواری، حمام، سرویس بهداشتی و … را دارا می باشد. این امکانات بستگی به ابعاد کانکس و سلیقه مشتریان میتواند متفاوت باشد. کانکس ویلایی حتی امکاناتی نظیر مخزن آب می باشد.(خرید کانکس مسکونی)

معایب کانکس مسکونی

 • کانکس های مسکونی را حداکثر میتوان تا دوطبقه ساخت.
 • در هنگام جابجایی کانکس، با محدودیت هایی مواجه هستیم.
 • کاهش قیمت پس از استفاده

قیمت کانکس مسکونیقیمت کانکس مسکونی

قیمت کانکس براساس متر مربع تعیین می شود. هرمتر مربع بستگس به شکل سازه و متریال به کار رفته کانکس، قیمت آن متفاوت است. به طور حدودی قیمت کانکس مسکونی به ازای هر متر مربع 2/000/000 تا 2/900/000 متفاوت است. بهتر از برای اطلاع از قیمت ها به سایت ما مراجعه کنید یا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانیم : کانتینر مسکونی

کانکس مسکونی دست دوم

این کانکس ها  محصولاتی هستند که برای مدت کوتاه یا طولانی کار کرده اند . ولی توصیه ما به شما این است که کانکس دست دوم نگیرید چون بطور کلی سالم ومطمئن نیستند و مقاومت کمتری دارند.(خرید کانکس مسکونی)

مزایای کانکس دست دوم

 • ارزان قیمت بودن نسبت به کانکس نو
 • افت ناچیز قیمت برای فروش آن
 • تحویل سریع وآنی

معایب کانکس دست دوممعایب کانکس دست دوم

 • قابلیت سفارش سازی ندارند.
 • کانکس های مطمئن و سالمی نیستند.
 • نسبت به کانکس نو کارایی خود را از دست داده اند.

هنگام خرید کانکس مسکونی دست دوم چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

 1. نباید قیمت برای شما مهم باشد، چون کانکس های دست دوم کارایی خود را از دست داده اند و خریدن آن برای ما سودی ندارد.
 2. هزینه بازسازی وبازسازی کانکس های دست دوم زیاد است.
 3. هنگام خرید کانکس دست دوم به برنده سازنده، کف سازی وعایق و استحکام آن در الویت قرار دهید.

متریال کانکس مسکونی

برای ساخت کانس مواد اولیه و روش های مختلفی وجود دارد. دیواره های خارجی  از ساندویچ پانل، چوب ورق های فولادی یا آلمینیوم تشکیل شده است که با توجه به بودجه خریدار تفاوت دارد.(خرید کانکس مسکونی)

براساس ویژگی هایی که گفتیم می توانیم کانکس مسکونی را خیلی پایین تر از خانه ای که با مصالح ساخته شده خریداری کنیم و هزینه های خود را کاهش دهیم.