فروش کانکس سیار

فروش کانکس سیار به چه صورت است؟ بدیهی است که شما هم تا به این لحظه کانکس هایی را دیده اید که مالکان آن می توانند به سادگی آن ها را به نواحی دیگر انتقال دهند. این دسته از محصولات تحت عنوان کانکس های سیار شناخته می شوند فروش کانتینر سیار.

قابلیت جابه جایی این دسته از تولیدات سبب شده تا بازار داغی برای خرید و فروش کانکس سیار ایجاد شود . این در نوع خود یک قابلیت بسیار منحصر به فرد است که آن را نسبت به سایر تولیدات متمایز می کند.

با این وجود باید بگوییم که لفظ سیار بسیار کلی است چراکه این دسته از تولیدات‌ تنوع بسیار بالایی دارند. این تنوع بالا همان عالی است که سبب می شود تا این تولیدات روز به روز در بین مردم بیشتر نفوذ کنند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا مروری بر این تولیدات داشته باشیم و جنبه های مختلف آن را بررسی کنیم. لذا اگر شما هم در پی خرید یا فروش کانکس سیار هستید، حتما ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

انواع کانکس سیار

نخستین فاکتوری که باعث داغ شدن بازار خرید و فروش کانکس سیار شده، تنوع بالای آنها می باشد. در حقیقت این دسته از تولیدات دارای تنوع بسیار بالایی هستند انواع کانکس.

در واقع این تنوع انتخاب های بیشتری را به مشتریان داده تا بتوانند ساده تر محصول خود را انتخاب کنند. ما در ادامه قصد داریم تا برخی از رایج ترین مدل های کانکس سیار را برای شما شرح دهیم. اما قبل از آن بهتر است بدانید که اغلب مدل های کانکس به صورت سیار هم ساخته می شوند. لذا نمی توان مدل های سیار را تنها محدود به چند نوع زیر دانست.

  • کانکس رستوران کوچک

کانکس رستوران کوچک

کانکس رستوران کوچک

در فروش کانکس سیار باید دقت کنید. یکی از کانکس رستوران کوچک را می توان به عنوان یکی رایج ترین و البته شناخته شده ترین مدل های کانکس سیار دانست. این دسته از تولیدات عموما دارای دو یا چند چرخ در بخش زیرین خود هستند و افراد می توانند به سادگی آن ها را جابه جا نمایند.

  • کانکس سیار پلیس

عموما شما هم کانکس هایی را در ایست های بازرسی دیده اید که تایر هایی را در بخش زیرین خود دارند. این دسته از تولیدات، در واقع کانکس های سیار پلیس هستند. با توجه به تغییر مکان ایست های بازرسی، این محصولات هم قابلیت حمل و نقل به خود گرفته اند کانکس پلیس.

  • کانکس سیار نگهبانی

کانکس سیار نگهبانی

کانکس سیار نگهبانی

کانکس های سیار نگبهانی دسته ای دیگر از انواع کانکس سایر هستند. این دسته از تولیدات بهترین انتخاب ممکن برای پیمانکاران پروژه های ساخت و ساز هستند. در حقیقت پیمانکاران، این تولیدات را برای نگهبانان پروژه ها خریداری می کنند. آنان با تغییر پروژه، می توان آن را با خود جابجا نمایند. همین مورد سبب شده تا در نوع خود بسیار منحصر به فرد باشند.

ابعاد کانکس سیار

ابعاد از دیگر مولفه هایی است که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت خرید یا فروش کانکس سیار بگذارد. در واقع هر اندازه که ابعاد یک کانکس بیشتر باشد، قیمت تمام شده‌ آن هم بیشتر است.

چرا که بدون شک متریال ها و مواد بیشتری هم استفاده شده است. با این وجود باید بدانید که این محصولات هر اندازه بزرگ تر باشند‌، حمل  و نقل دشوار تری دارند. برای همین قیمت هر متربع از مدل های بزرگ، در مقایسه با مدل های کوچکتر، عددی کمتر می باشد. با این وجود قیمت نهایی مدل های بزرگتر، همواره بیشتر می باشد.

داشتن گارانتی و ضمانت نامه

داشتن گارانتی و ضمانت نامه

داشتن گارانتی و ضمانت نامه

اغلب تولیدکنندگان برای تولیدات خود گارانتی ها و ضمانت نامه های معتبر ارائه می دهند. این ضمانت نامه ها عموما به صورت چند ساله بوده و مشتریان را آسوده خاطر می کند. مدت زمان این گارانتی ها باعث می شود تا افراد در زمان فروش کانکس سیار خود، شانس بیشتری داشته باشند.

همین مورد سبب شده تا اغلب مشتریان در زمان خرید این محصولات، اولویت خود را بر محصولی قرار دهند که هنوز گارانتی فعالی دارد. این فاکتور برای مدل های سیار که به صورت پیوسته جابجا می شوند، اهمیت به مراتب بیشتری هم دارد فروش کانکس پیش ساخته.

گروه کانتین وان جزو معدود تولیدی کنندگان کانکس سیار می باشد که گارانتی های چندین سال ارائه می دهد. این موضوع باعث می شود تا متقاضیان در زمان فروش آن ها نیز شانس بیشتری داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Rate this post