کانتینر انباری

کانتینر انباری از پر کاربرد ترین محصولات امروزی هست . و از آ برای جا بجایی کالا ها از کشور های مختلف به کشوری دیگر استفاده میشود.

از این جعبه های بزرگ فولادی در صنعت حمل و نقل کالا اشتفاده میشود .کانتینر انباری یکی از محکم ترین وساده ترین وسایل برای نگهداری از لوازم منزل هست.

در اکثر مواقع برای وارد کردن کالا های مختلف از کانتینر های اداری استفاده میکنند. که بعضی از کالا ها در مغازه ها یا فروشگاه ها جا نمیشوند و مجبورند که در کانتینر های انباری بگذارند. یکی از ایمن ترین راه های نگهداری از کالا ها استفاده از کانتینر اداری هست که از جنس فولاد است . و مانند یک گاوصندوقی محکم و ایمن و نفوذ ناپذیر عمل میکند.

یکی دیگر از کاربرد های کانتینر اداری نگهداری و انبار کردن محصولات کشائرزی از انواع یخچالی نگهداری از لوازم صنعتی ماشین الات و انبار ئردن خوئرو های خارجی و وارداتی وبسیاری از محصولات دیگر اشاره کرد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

اکثرا در کانتینر های 10 فوت انباری 7.5 متری در کانتینر های 20 فوت انباری 15 متری و از کانتینر های 40 فوت انباری های 30 متری شکل میگیرد . که ساخت آن ها به صورت تک جداره و جند جداره ساخته میشود.

کانتینر ها از لحاظ ظاهری با کانکس ها فرق میکند . و عمذتا کانتینر ها به شکل یک جداره و بدون عایق بندی ساخته میشود. و اکثرا از این کانتینر های انباری برای حمل کالاهای مختلف نگهداری از محصولات با شکل و طاهر و ابعاد های مختلف به عنوان کانتینر های انباری ساهته میشوند و مورد اسنفاده قرار میگیرند.

چگونگی ساخت کانتینر انباریچگونگی ساخت کانتینر انباری

هر چند بخواهیم در مورد چگونگی تولید یک کانتینر انباری بدهیم بهتر است . که بگوییم یک کانتینر انباری از 90 درصد فولاد به یک دیگر جوشکاری شد است . بر خلاف کانکس های معمولی و در آنها عمدتا غیر از نمای داخل کف چیز دیگری غیر از قولاد ساخته نشده است.

کانتینر انباری را میتوان با وسایلی مانند قطار ، هواپیما ، کشتی ، کامیون و تریلر حمل و نقل کرد . و مانتینر های انباری به دو حالت استاندارد دریایی توسط کشتی های کانتینر بر و کانتینر های انباری برای انبار ها کارگاه های ساختمانی سوله ها نصب دستگاه و… مورد استفاده قرار میگیرد.

در جهان امروز حجم زیادی از کالاها و محصولات توسط کانتینر ها جا به جا میشوند . چون در برابر بسیاری از حوادث مانند باران ، باد ، آفتاب ، طوفان وغیره ایمن میباشد . و تخلیه و بارگیری آن به وسیله جرثقیل های مگنت در سرعت بالاتر انجام میشود .

تاریخچه کانتینرتاریخچه کانتینر

اولین تولید کانتینر ها که به سبک امروزی استفاده میشود به سال 1950 بر میگردد. که فردی به نام مانکو مکین که یک راننده کامیون باری بود اول آن را طراحی کرد و ایده های خود را به اجرا گذاشت .مالکو مکلین با دیدن مشکلات زیادی که مردم برای حمل کالا کشتی رانی در پنادر مختلف وجود داشت . به این فکر کرد که یک سازه فولادی با استاندارد ها و ابعاد مشخص شده را برای ای کالا ها طراحی کند . اول کشتی های بخاری را به سیستم بارگیری و تخلیه کانتینر مجهز کرد و بعد از پیروز شدن در این مرحله  اقدام به خرید دو شرکت کشتی رانی نمود.

استفاده از کانتینر یخچالی به عنوان انبار مواد غذایی

به طور کلی امروزه برای نهگهداری ایمن کالا ها و حمل و نقل راخت از وسیله ای به نام کانتینر استفاده میکنند.حالا اگه این محصولات کالا مواد خوراکی یا مواد حساسی باشتند که شرایط نگهداری آنها کمی سخت میشود . و تنظیم دمای محیط باید رو دمایه زیر منفی صفر درجه باشد به وسیله ای به نام کانتینر یخچالی نیاز است.

هدف از استفاده کانتینر یخچالی به عنوان نگهداری از انواع مواد غذایی نبوده . وبعضی از اوقات ها برای انبار این موارد از همیچن وسایل کاربردی استفاده میشود.هر کانتینر های یخچالی مورد نظر خود  میتواند در یکجا ساکن شود . و پس از وصل شدن به برق شهری مورد استفاده قرارا میگیرد . (کانتینر پیش ساخته)

یکی از مهم ترین کاربرد های کانتینر یخچالی انبار موادغذایی تولید کنندگان مواد غذایی اشاره کرد . که قصدشان کالا ها ومحصولات خودر را به شکل انبوه تولید . و در شهر و کشور های مختلف انبار و بهد به صورت منظم در بازار ها به فروش برسانند . مثلا یک کارخانه محصولات خوراکی را در شهر مشهد تولید کند . و در سرار کشور پخش کنند و به فروش برسانند.در این شکل پس از تولید کردن محصولات را به میزان سفارشات هر شهر ذیگر بزنند و با کانتینر های یخچالی ارسال کنند.

اجاره دادن کانتینر های انباریاجاره دادن کانتینر انباری

با استفاده از کانتینر های انباری محصولات خود را در ایمن ترین مکان نگهداری میکند . کانتینر ها ایزوله و ایمن ترین و ارزان ترین مکان برای نکهداری انواع محصولات و کالا ها و اثاثیه های شما کیباشد .

صادر کردن اثاثیه

با صادر کردن اثاثیه جهان آماده ارائه خدمات محصولات و کالا ها بسته بندی اثاث ها ، حمل تا گمرکی و صادر کردن انها . به تمامی شهرا و کشور های جهان با استفاده از معتبرترین و امن ترین کشتیرانی های دنیا با کترین زمان و هزینه مناسب .

پارکینگ انواع خودرو های لوکس

اگر شما مسافر هستید و خودرو لوکس و گران قیمت دارید انها را به ما بسپارید . کانتینر های ایزوله ما  ضد سرقت ضد اتش سوزی ضد زلزله هستند و این کانتینر های ایزوله تخصص ماست .

صندوق های امانی  کانتینر های انباری

در صندق های امانی گاو صند های دیجیتالی در انها نصب شده در کانتینر های انباری اختصاصی شما صندوق ضد زلزله ، ضد سرقت و ضد اتش سوزی . مکانی کاملا امنی برای نگهداری انواع اسناد های محرمانه و چیز های دیگر شما میباشد . این کانتینر ها تحت ضمانت بانک پارسیان ، زیر پوشش بیمه ایران است .

بیشتر بخوانیم : کانتینر ویلایی

نگهداری از انواع اموال توقیفینگهداری از انواع اموال توقیفی

ایا شما میدانستید اگر از فردی مطالبه ای دارید یا حکم خالی کردن ملکی را دارید . طبق قانون اجرا امئال ها تا زمان مزایده باید به مالک اموال معتبر و محیط کاملا ایمن و مطمئن سپرده شود . چون شما با عقد قرار داد میتوانید اموال توقیفی محکوم علیه را به مکان امن بسپارید .

خلاصه کانینر ها در دنیا ی صنعتی و مدرن  امروزی جهان باتوجه به ارتباط و نیاز های بشر به تجارت و صادرات و انبار کردن اجناس به صورت موقت و دائم .

دارای استحکام کافی به منظور استفاده پشت سر هم طراحی شده برای سهولت حمل و نقل کالا با یک یا چند وسیله بدون نیاز به بارگیری مجدد. مجهز به وسیله ای فلزی شکل که جابجایی اسان را خصوصا از یک وسیله حمل و نقل وسیله دیگر اجازه دهد سهولت در تخلیه یا پرکردن ان به سبب طراحی خاصی دارد .

طراحی آن برای 1متر مکعب و تمامی لوازمات و تجهیزات معمولی را دارا باشد . انواع مختلفی از کانتینر ها دارای این مشخصات هستند بسیاری از انها دارای خصوصیات دیگری نیز هستند . و برای پاسخگویی به نیاز های ویژه کالا هایی که حمل و نقل میشوند.

جمع بندی نهایی

استفاده از کانتینر ها برای انباری بسیار مناسب است. زمانی که استفاده از کانتینر برای حمل و نقل تمام می شود. می توانید از آن به عنوان انباری برای نگه داری وسایل و کالاهای خود استفاده کنید.