کانتینر سرویس بهداشتی

کانتینر سرویس بهداشتی یکی از محصولاتی است که برای تامین نیاز های محل اسکان پرسنل ها میباشد. هر کانتینر سرویس بهداشتی شبیه به سرویس بهداشتی های داخل منازل است و همه امکانات دا داراست.

کانتینر سرویس بهداشتی از امکاناتی مانند روشویی ، آیینه ، سرویس بهداشتی ، سیفون ، شیرآلات مورد نظر ، جا مسواکی ، جا حوله ای ، جا صابونی است.این کانتیر ها از سیم کشی برق و همچنین دستگاه تهویه هوا یرقی و دوش های تلفنی و ثابت همراه با لوله کشی آب های گر و سرد وجود دارد.

دارای واحده شمارنده هستند که به آنها کابین یا چشمه میگویند.تعداد این کابین ها یا چشمه ها به تعداد  خواسته خود مشتری بستگی دارد .این کانتینر ها در سه مدل کابین تک یا تک چشمه .کابین دو یا چند تایی یا دو الی چند چشمه است و کانتینر سرویس بهداشتی به همراه حمام تولید میشوند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانتینر سرویس بهداشتیانواع کانتینر سرویس بهداشتی

میتوانید به صورت راهرودار و هم به صورت مجزا خریداری کنید.در کانتینر های مجزا داخل هر یک از این کابین ها یا چشمه ها  روشویی  دستگاه تهویه هوا  کلید برق به طور جداگانه است.

کانتینر سرویس بهداشتی راهرو دار با کانتینر سرویس بهداشتی مجزا کمی تفاوت دارد.در این کانتینر های سرویس بهداشتی میتوانید روبه روی کانتینر سرویس بهداشتی یک راهرو قرار دهید .در این قسمت راهرو میتوانید یک روشویی اضافه کنید که این کار باعث بزرگتر شدن کانتینر هم میشود و باعث زیاد تر شدن قیمت میشود.

دارای قابلیت هایی از جمله دوش .توالت فرنگی یا توالت ایرانی و روشویی است.جنس کانتینر ها باید جوری باشد که رطوبت از دیوارهای داخلی و همچنین دیوارهای خارجی و همینطور کف و سقف آن عبور نکند .کف این کانتینر ها هم باید طوری باشد که در برابر فشار های فیزیکی مستحکم و از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

کانتینر سرویس بهداشتی بخاطر این که مقاومت بالا تری داشته باشد میتوانید برای تولید آن از ساندویچ های پانل استفاده کنید .ساندویچ های پانل میتواند مناسب ترین گزینه برای ساخت کانتینر ها باشد.چونکه این سازه ها از ویژگی ها و مزایای بسیار بالایی از جمله کم بودن وزن این سازه ها .مناسب بودن هزینه ها و همچنین مستحکم بودن و مقاومت بالا در برابرضریه و رطوبت است..

کانتینر سرویس بهداشتی تک چشمه یا تک کابین

کانتینر تک کابین اکثرا کوچک اند که شامل میشوند از یک کابین توالت یا حمام  و برخی مواقع هم به صورت حمام توالت مشترک است.کانتینر سرویس بهداشتی کاراگاهی است که در این نوع سرویس بهداشتی بعضی مواقع به صورت توالت و حمام تکی و بعضی مواقع هم به صورت حمام توالت مشترک است .از این کانتینر در پروژه های ساختمانی استفاده میکنند.

کانتینر تک کابین سبککانتینر سرویس بهداشتی تک کابین سبک

تک کابین سبک دارای شاسی از جنس پروفیل های اهنی است که ابعاد انها 8*8 سانتی متر است .اسکلت بدنه این کانتینر ازپروفیل های اهنی در ابعاد 4*4سانتی متر هستند.کاتنتینر های سرویس بهداشتی تک کابین سبک بدنه داخلیشون از ورق های گالوانیزه با رنگ استاتیک وشیده شده که ضخامت ان 30در صد میلی متر است.

کانتینر تک کابین سبک دارای عایق بندی حداره ای است که نوع ان از پلی استایرن است که دارای ضخامت 4 سانتی متری است.دیواره های این کانتینر ازدیوار پوش های پی وی سی سفید ساخته شده است.کف کانتینر از نوع فایبر سرامیک پوشیده شده .

تک کابین سبک دارای سیم کشی برق همراه با کلید ها و پریز های برق است که روییه ان ها به صورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری است.این کانتنیر ها دارای لوله کشی هم است که با روکار لوله های پلیمری طراحی شده است.

 

کانتینر سرویس بهداشتی تک کابین سبک از امکاناتی همچون شیر الات درجه یک مخزن مایع سرویس بهداشتی روشویی و آینه و هم چنین هواکش و سرویس هایی از نوع فرنگی و ایرانی برخوردار است.

کانتینر سرویس بهداشتی تک کابین سنگین

کانتینر تک کابین سنگین دارای شاسی از جنس پروفیل های اهنی است که ابعاد ان تقریبا 8*8سانتی متر است .اسکلت بدنه این کانتینر از پروفیل عای اهنی پوشیده شده که ابعاد ان 4*4سانتی متر است که ضخامت ان 2 میلی متر است. (کانتینر پیش ساخته)

کانتینر تک کابین سنگین قسمت خارجی بدنش  از جنس ورق های گالوانیزه است که با رنگ استاتیک همراه با ضخامت 50 درصد میلی متر است.این کانتینر دارای عایق بندی از نوع پلی استایرن است که ضخامت ان 4 سانتی متر است.

کانتینر تک کابین سنگین دیوار پوش هایش از جنس پی وی سی روکشدار پوشیده شده است.کف این کانتینر ها از فایبر سرامیک تولید شده است.این محصول دارای سیستم برق کشی است که با رو کار داکت و فیوز مینیاتوری پوشیده شده است.

کانتینر تک کابین سنگین دارای امکانات لوله کشی به طور رو کار با لوله های پلیمری است.این کانتینر هم دارای روشویی  اینه  شیرالات خوب به همراه مخزن  مایع برای سرویس بهداشتی و همچنین هوا کش و توالت هایی از نوع فرنگی و ایرانی تولید شده است. (کانتینر اداری)

کانتینر سرویس بهداشتی تک کابین برای باغکانتینر سرویس بهداشتی تک کابین برای باغ

کانتینر تک کابین اکثرا در داخل باغ ها و خارحج از ویلاها قرار میدهند که بسیار مناسب است.بخاطر همین معمولا از نوع طرح دار که مانند کلبه ای شکل است استفاده میکنند.

تک کابین برای باغ ها از شاسی که دارای جنس پروفیل اهنی است استفاده میکنند .این پروفیل ها دارای ابعاد 8*8سانتی متری است.اسکلت بدنه اسن کانتینر هم از پروفیل های اهنی است که ابعاد انها 4*4سانتی متر است و ضخامت انها 2 میلی متر .

کانتینر تک کابین قسمت های داخلی اش از ورق های گالوانیزه در طرح های سایدینگ است و سقف ان دارای طرح های سفالی مانند است.این کانتنر عایق جداره هایش از جنس پلی استایرن  است که ضخامتش 4 سانتی متر است.دیواره های داخلی اش از دیوار پوش های پی وی سی روکشدار پوشیده شده است.

کانتینر تک کابین مناسب یاغ ها کفیش از جنس فایبر سرامیک است.این کانتینر هم کانند سایر کانتینر ها دارای امکاناتی از جمله سیستم برق کشی و لوله کشی است.همچنین شیر الات و روشویی و ایینه و دستگاه هوا کش هم داخلش وجود دارد.

کانتینر سرویس بهداشتی چند چشمه

چند چشمه از دو بخش راهرو دار و غیر راهرو دار طراحی شده است که در ادامه مطلب گفته میشود.این سازه ها از دو چشمه ای شروع میشود تا 10 الی 12 چشمه ای موجود است .

کانتینر راهرو دارکانتینر سرویس بهداشتی راهرو دار

کانتینر راهرو دار از دو بخش اصلی که یک بخش به اسم راهروی کانکس است تشکیل شده که در انجا تجهیزاتی مانند ایینه و رو شوی و مخزن مایع سرویس بهداشتی و این چیزها تشکیل شده است .

کانیتر راهرو دار میتوانند از  چند بخش یعنی از تعداد زیادی چشمه درونش ساخته شود.و یا میتوانند تعدادی از انها را به حمام و تعدادی را به توالت اختصار دهند . یا میتوانند قسمتی را به یک پارتیشن جدا کننده اختصار دهند و درب های زنانه مردانه جدا باشند. (کانتینر فروشگاهی)

مشخصات فنی کانتینر  سرویس بهداشتی

دارای کفی از نوع سرامیک است که ان را با ملات روی سازه فایر گلاسی اب بند نصب کرده اند .این کانتینر اسکلت و شاسی اش از نوع پروفیل های اهنی طراحی شده است.بدنه داخلی از از دیوار پوش های مستحکم و قابل شستو شو ساخته شده .

همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، از امکاناتی همچون سیم کشی لوله کشی شیرالات درجه یک روشویی اینه و مخزن مایع و همچنین دستگاه هوا کش بر خوردار است.

Rate this post