کانکس اداری

کانکس اداری و یا کانکس دفتری یکی از انواع سازه های پیش ساخته است. از این سازه ها به عنوان دفتر کار یک مجموعه استفاده می کنند. گاهی اوقات به عنوان اتاق مهندسین و یا مدیران یک پروژه استفاده می شود.

این نوع سازه ها با توجه به نوع خدمات ارائه شده و تعداد پرسنلی که در آن قرار می گیرند می تواند دارای پلان های متفاوتی باشد. به طور معمول تمام طرح های ارائه شده با هم تفاوت دارند. یکی دیگر از مسائلی که تاثیر زیادی بر روی طراحی کانکس دارد، محل قرارگیری سازه است.

به عنوان مثال زمانی که شما بخواهید از سازه به عنوان یک طبقه مجزا بر روی پشت بام استفاده کنید ، با زمانی که بخواهید از آن در محوطه ای جداگانه استفاده کنید تفاوت های زیادی دارند.

در انتخاب این نوع سازه های اداری باید ابتدا نیاز های خود را برآورد کنید. مساحتی که در اختیار دارید را بررسی کنید. تعداد پرسنلی که قرار است در آن مشغول به کار شوند را مشخص کنید. بعد از تمام این مراحل طراحی آن را انجام دهید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکس اداری

این نوع سازه های اداری دارای تنوع زیادی در محصولات هستند. این تنوع زیاد به دلیل این است که میتوان هر نوع امکاناتی را با توجه به خدامت ارائه شده در آن ها قرار داد. به عنوان مثال گاهی از این نوع سازه ها به عنوان اتاق مدیران و یا محلی برای برگذاری جلسات استفاده می کنند. (کانتینر)

گاهی ممکن است به صورت دو طبقه و یک اداره کامل در نظر گرفته شود. به طوری که طبقه پایین محل استقرار کارمندان و طبقه بالا برای مدیریت و اتاق جلسات باشد.

این شرایط باعث می شود تا بتوانید پلان های متفاوتی در سازه خود اجرا کنید. اما به طور کلی کانکس های اداری را می توان در دو گروه اصلی تقسیم بندی کرد. در این مقاله به طور مختصر در مورد آن ها توضیح می دهیم.

1.      کانکس اداری لوکسکانکس اداری لوکس

این نوع سازه همانطور از نامش مشخص است از نوع سازه های لوکس است. از آن ها به عنوان اتاق مدیریت و یا برگذاری جلسات مهم استفاده می شود. این سازه ها دارای ظاهری مناسب هستند.

با توجه به این که از مصالح لوکس در بدنه خارجی و داخلی آن استفاده شده است بسیار شیک ساخته می شود. اما نکته مهم این است که باتوجه به استفاده از مصالح لوکس در این سازه ها از نظر قیمت کمی گران تر از سازه های دیگر هستند.

2.      کانکس اداری ساده

این سازه برخلاف نوع لوکس آن خیلی از نظر زیبایی ظاهری اهمیت ندارد. کاربری و حتی اقتصادی بودن در این سازه ها اهمیت بیشتری دارد. با توجه به نوع کاربری می توان این سازه ها را در نوع ساندویچ پانل، کانکس کارگاهی ، سایدینگ ، دوطبقه و یا پلان باز با پارتیشن های تفکیک کننده. (کانکس پیش ساخته)

تمام این مسائل به نوع خدامت و تعداد کارمندان حاضر در ان حا بستگی دارد. اما نکته بسیار مهم این است که در ساخت این سازه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد.

امکانات داخلی کانکس اداری

فضای داخلی این سازه ها باید به گونه ای باشد که رفت و آمد کارمندان در کار یکدیگر تداخلی ایجاد نکند. همچنین باید به گونه ای طراحی شوند که بخش های مختلفی که روایط وابسته ای از نظر کاری دارند باید دسترسی خوبی نسبت بهم داشته باشند.

نکته دیگری که وجود دارد میزان روشنایی در این سازه ها است. برای تامین کردن روشنایی باید همه نکات را نظر بگیرید. به دلیل این که کارمندان شما باید نور کافی برای انجام فعالیت های خود داشته باشند.

مشخصات کانکس اداری

این نوع سازه ها باید دارای شرایط و امکانات منحصر به فردی باشند تا بتوانند پاسخ گوی نیاز های یک واحد اداری باشند. مهم ترین های آن ها را بررسی می کنیم.

برای مثال درب این نوع سازه ها باید به گونه ای باشد که برای جا به جایی میز و صندلی محدودیتی به وجود نیاید.همچنین محل قرارگیری درب باید به گونه ای باشد که فضایی برای مراجعه کنندگان باشد. باید در نظر گرفت که رفت و آمد ها مزاحمتی برای کارمندان نداشته باشد. (انواع کانکس)

البته پیشنهاد می شود که از درب های ضد سرقت و یا درب های کشویی استفاده کنید. کف این سازه ها باید بسیار قرص و محکم باشد. به این دلیل که در هنگام رفت و آمد ها لرزه ایجاد نشود. برای این که از این لرزه ها کم شود و شدت آن ها به حداقل برسد پیشنهاد می کنیم: شاسی آن بصورت دورکلاف از تیر آهن نمره 16 بوده و همچنین تیر آهن هایی از وسط شاسی به کلاف دور متصل شوند تا لرزه وسط کف کانکس اداری را بگیرند.

ابعاد و نوع پنجره ها باید به گونه ای باشد که نور فضای داخلی سازه شما را تامین کند. همچنین در زمان طراحی این سازه ها باید به محل قرار گیری میز ها توجه کنید تا مانعی برای باز و بسته کردن آن ها نداشته باشید. برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و وارد نشدن گرد و غبار بهتر است از پنجره های دو جداره استفاده کنید.

می توان در این نوع سازه ها فضاهای فرعی نیز تعبیه کرد. فضاهایی مانند آبدارخانه، سرویس بهداشتی ، اتاق تکثیر و کپی ، صندوق و خیلی از فضاهای دیگر. اجرای تمام این موارد بستگی به نوع کاربری شما دارد.

ابعاد کانکس اداریابعاد کانکس اداری

این سازه ها دارای ابعاد خاصی نیستند و در تولید آن ها محدودیتی وجود ندارد. زمانی که ابعاد آن ها از استاندارد حمل و نقل در جاده ها بیشتر باشد می توان محصول را در حالت چند تکه تولید کرد و در محل مورد نظر اجرا کرد.

اما اگر شرایطی برای حمل به محل مورد نظر وجود نداشته باشد میتوان سازه را در محل اجرا ساخت. اما در نظر داشته باشید در این شرایط کمی قیمت آن بالا می رود.

قیمت کانکس اداری

به دلیل این که این سازه ها در گونه های مختلف ساخته می شوند و موارد مصرفی بالایی دارند، در قیمت نیز این تفاوت را دارند. قیمت این سازه ها بر اساس ابعاد ، امکانات و شرایط مختلفی محاسبه می شود. با توجه به این موضوع معمولا برآورد قیمت بعد از نتیجه نهایی انجام می شود. (کانتینر اداری)

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت این نوع سازه ها می تئانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کانکس اداری دست دومکانکس اداری دست دوم

زمانی مشخصات خاصی از نظر ظاهری و فنی مد نظر نداریم بهترین راه خرید یک سازه دست دوم است. در این شرایط می توانید با انتخاب یک سازه مناسب ا زنوع دست دوم با کمترین قیمت آن را خریداری کنید.

یکی از ویژگی های مثبت در این سازه ها قابلیت فروش آن ها است. می توانید زمانی که دیگر نیازی به استفاده از این سازه ندارید آن را به عنوان یک کانکس دست دوم بفروشید. با این کار می توانید بخشی از سرمایه خود را بازگردانید.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که قیمت این سازه ها بر اساس نرخ روز محاسبه می شود. این موضوع باعث می شود تا بتوانید سازه خود را با قیمتی مناسب بفروشید.

جمع بندی نهایی

اگر زمان زیادی برای ساخت و ساز ندارید و میخواهید از هزینه های جانبی خود کم کنید. ما به مشا پیشنهاد می کنیم تا از این نوع سازهه ای اداری استفاده کنید. می توانید کانکس مورد نظر را با توجه به سلیقه و نوع کاربری خود طراحی کنید. این نوع سازه ها برای مشاغلی که نیاز به فضاهای زیادی دارند بسیار مناسب است.

 خرید کانکس اداری

برخی مواقع یپش آمده  که نیاز به یک دفتر و اداره جمع و جور و قابل انتقال داریم . مثلا  در پروژه های مهندسی و عمرانی خرید کانکس اداری و تبدیل آن به دفتر باعث میشود تا بتوان در زمان ، هزینه و انرژی صرفه جویی کرد .

چندان به صرفه و عقلانی نیست که برای یک پروژه موقت یک دفتر ساخت و پس از تمام شدن کار  آن را خراب کنند. ولی کانکس های اداری را می توان  به هر جایی که پروژه و یا عملیات در حال انجام است انتقال داد .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

مزایا خرید کانکس اداری

مزایا کانکس اداری

مزایا کانکس اداری

یکی از مزیت مهم  این سازه پیش ساخته  پایین بودن هزینه کانکس می باشد که به  نسبت یک ساختمان اداری است .(کانتینر) با این انتخاب  این سازه ها هزینه های شما تا چند برابر کم تر می شود.  حتی در صورت اجاره یک ساختمان اداری باز هم خرید و تهیه یک کانکس اداری به صرفه تر است .

استفاده از کانکس اداری باعث می شود  تا بتوانید در زمان صرفه جویی کنید . و سرعت انتقال و نصب غیرقابل مقایسه ای برای شما را ایجاد کند.  ترمیم ، تعمیر و بازسازی کانکس هزینه ی کمتری نسبت به تعمیر دیگر سکونت گاه ها دارد .

از دیگر مزایای کانکس اداری می‌ توان به این نکته اشاره کرد که از آن ها می‌ توان به دو صورت سیار و ثابت هم استفاده کرد. البته این سیار بودن یا نبودن سازه به درخواست خود مشتری بستگی دارد.

کانکس اداری فضای لازم برای جای گیری تمام ملزومات اداری شامل میز ، صندلی ، فایل و… را دارد . هم چنینی این سازه می تواند دارای امکاناتی مختلف باشد. این امکانات شامل سرویس بهداشتی و آبدار خانه  است .

کانکس اداری از دسته کانکس های استاندارد می باشد.ولی به علت این که  برای استفاده در دفاتر کار  و فضاهای اداری  استفاده می شوند باید از عایق حرارتی داشته باشند.

بیشتر بخوانیم : کانتینر اداری

استفاده از عایق حرارتی در خرید کانکس اداری

نحوه  کار به این گونه  است که اول  کانکس رفع عیب آهنگری می گردد. و بعد  کانکس زنگ زدائی می شود و بعد از داخل با استفاده از پروفیل هایی در ابعاد  40*40 قید بندی می شود.

هم چنین در صورت لازم پارتیشن بندی انجام می گردد. سپس برش کاران ماهر جای درب و پنجره ها روی بندها مشخص می کنند و بعد در مرحله عایق کاری قرار می گیرد. (خرید کانکس اداری)

بعد از قرارگرفتن 4سانتی متر عایق پلاستوفوم بر روی آن ها. تخته های نواری با ضخامت 12 میلی متر نصب می شود. این تخته ها مانع فرو ریختن عایق ها شود و با اضافه شدن یک لایه چوب به ضریب حرارتی مطلوبی نیز دسترسی یافت.

بعد از مرحله تخته کوبی به  مرحله نصب دیوار پوش ها می پردازند. که بعد از نصب دیوار پوش هایی از جنس ام دی افی و پی وی سی کار به مرحله نصب کفپوش منتقل می شود.

در آنجا پس از تمیز کردن  کف ،  کف پوش ها را با کمک هم  نصب می کنند. و بعد از نظافت کلی کار به  مرحله آب بندی  می رسد. این آب بندی ها توسط چسب های پلی اورتان و سیلیکونی صورت می گیرد.

بعد  کار وارد مرحله نقاشی می شود. و پس از رنگ آمیزی توسط نقاشان کار به کارگاه برق کشی می رود. و در آنجا امکانات برقی مربوطه نصب و تست می شود و به به این صورت  کانکس اداری آماده بهره برداری می شود.

برتری کانتینر اداری نسبت به خرید کانکس اداری

برتری کانتینر اداری نسبت به خرید کانکس اداری

برتری کانتینر اداری نسبت به خرید کانکس اداری

 • استحکام بسیار بالا نسبت به کانکس
 • عمر بسیار بالا نسبت به کانکس
 • قابلیت تعمیر و بازسازی چند باره
 • به دلیل اینکه دیوارها از بیرون ورق 2 هستند بسیار ایمن است. نسبت به کانکس مناسب برای جا به جایی های متعدد
 • مقاوم نسبت به ضربه و هر نوع حادثه
 • سهولت رنگ آمیزی های مجدد
 • (خرید کانتینر اداری)

بدنه آج دار  کانکس باعث می شود استحکام و مقاومت سازه بالا تر برود. هرچند به طور عادی نیز این سازه از مقاومت بالایی برخوردار است. و این مقاومت حتی در برابر زلزله نیز وجود دارد .

حتی در صورت خراب کردن سازه هم به دلیل چگالی پایین تر نسبت به مصالح ساختمانی خطرات جانی را در پی ندارد. عمر مفید کانکس اداری و به طور کلی کانکس بیشتر از ساختمان های معمولی است . و این از جالب ترین فواید استفاده از کانکس می باشد  .

فروش کانکس اداری

فروش کانکس اداری جزو پرفروش ترین کانکس های بازار است که انواع مختلفی با کاربردهای متفاوت دارد که نقشه و طراحی های متفاوتی دارد. کانکس اداری برای اتاق کنفرانس، دفتر مدیریت و مجموعه ها وشرکت ها و… کاربرد دارد. ابعاد کانکس اداری بزرگتر است و ظاهری لوکس دارد.

انواع کانکس اداریانواع کانکس اداری

 • کانکس اداری 4متری
 • کانکس اداری 6متری
 • کانکس اداری 10متری

طول این کانکس 10متر است و عرض آن حدود2 الی 3 متر است . در کانکس 10 متری میتوان تمام امکاناتی همچون سرویس بهداشتی و آبدارخانه را میتوان اجرا کرد.(کانتینر)

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

 • کانکس اداری12متری

این کانکس نیز دارای طول 12متر و عرض 2تا3 متر می باشد.

 • کانکس اداری لوکس

کانکس اداری با طراحی مدرن و لوکس و ظاهری شیک برای دفتر مدیران مجموعه، اتاق کنفرانس، ارگان های مهم و… بکار می رود، که تجهیزات داخلی آن قابل مقایسه با کانکس های اداری معمولی نیست. شرکت هایی که برای بستن قرارداد و ارائه خدمات می خواهند، مشتریان خود را جذب کنند از کانکس اداری لوکس استفاده می کنند.(فروش کانکس اداری)

قیمت کانکس لوکس با توجه به خدمات و امکاناتی که دارد  قیمت آن بالاتر است.

بیشتر بخوانیم : کانتینر اداری

 • کانکس اداری پرسنلی

این کانکس ظاهری شبیه کانکس های معمولی دارد. این کانکس مورد استفاده در شرکت ها، ارگان ها،  به عنوان اتاق استراحت پرسنل، دفتراداری و… کاربرد دارد.

 • کانکس اداری سالنی

کانکس سالنی یکی دیگر از انواع کانکس اداری است که برای جلسات شرکت ها و مجموعه ها، اتاق کنفرانس و… کاربرد دارد که دارای ویدیو پرژکتور برای ارائه برنامه و محتوا شرکت ها می باشد.

 • کانکس اداری دواتاقه

این کانکس دارای دو اتاق است که توسط یک پارتیشن به دو قسمت مساوی  تقسیم شده، که می تواند قسمتی برای آبدارخانه و قسمت دیگر برای اتاق مدیر  استفاده می شود.(فروش کانکس اداری)

 • کانکس اداری سه اتاقه

این کانکس دارای سه اتاق است که توسط دو پارتیشن یه سه قسمت مساوی یا نامساوی تقسیم می شود.

 • کانکس اداری به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه

انواع کانکس اداری پرسنلی

 • کانکس پرسنلی با متریال سنگین
 • کانکس پرسنلی با متریال سبک
 • کانکس پرسنلی با ساندویچ پانل
 • کانکس پرسنلی با نمای سایدینگ
 • (کانکس مدیریتی)

خرید کانکس اداریخرید کانکس اداری

فروش کانکس اداری توسط شرکت کانتین وان توانسته انواع کانکس با متریال های مختلف مطابق با سلیقه مشتریان خود تولید و به بازار عرضه کند. نمای داخلی کانکس می تواند از متریال های مختلفی ساخته شود، می تواند ورقه هایی از جنس ساندویچ پانل، کامپوزیتی، آلمینیوم و… باشد.

موقع خرید و سفارش کانکس باید به نکاتی مانند وجود امکانات در کانکس مانند سیستم گرمایشی و سرمایشی، برق کشی، کابینت، سرویس بهداشتی و… را دارا باشد. باید مشخص کنید که کانکس را برای چه فعالیتی مدنظر داریدو می خواهید کانکس سیار یا ثابت باشد.

قیمت کانکس اداری

فروش کانکس اداری جزو مرغوبترین و پرفروش ترین کانکس های موجود در شرکت کانتین وان است. متریال، ابعاد و امکانات بکار رفته در کانکس و خیلی چیزهای جزئی  قیمت آن را تعیین می کند. لامروزه بدلیل نوسانات قیمت، مواد اولیه کانکس قیمت ثابتی ندارد و دائما درحال تغییر است. علاوه بر قیمت اصلی کانکس، قیمت حمل و جابجایی کانکس نیز به قیمت اصلی اضافه می شود.(فروش کانکس اداری)

البته بعضی از کانکس هایی که در ابعاد بزرگ هستند باید در محل اجرا کانکس نصب شوند. شرکت کانتین وان برای کانکس های اداری خود، یک سال گارانتی در نظر گرفته است برای اطلاع از قیمت و فروش کانکس اداری وانواع کانکس به قسمت محصولات سایت ما مراجعه کرده یا با مشاورین فروش ما تماس حاصل فرمایید.

گروه صنعتی شرکت کانتین وان با بیش از 20 سال  سابقه تولید، ابداع و اجرا کننده متدهای روز وبین المللی در زمینه خانه های پیش ساخته و قابل حمل می باشد. گروه صنعتی شرکت کانتین وان توانسته گام موثری در تولید و عرضه صنعت کانکس بردارد.

Buy an office building

Rate this post