کانکس در ایلام

در این مقاله با کانکس در ایلام در خدمت شما کاربران هستیم. انواع کانکس های ساخته شده در ایلام و متریال های بکار رفته و قیمت کانکس در ایلام مورد بررسی قرار دهیم .ما را همراهی کنید.

انواع کانکس در ایلامانواع کانکس در ایلام

انواع مختلفی از کانکس در ایلام وجود دارد که براساس ضمیمه یا ماده اولیه بکار رفته در آنها طبقه بندی می شوند. کانتینر به عنوان مثال ، کانکس  های چوبی یا آهنی – کانکس  ها از صفحات چوبی و آهنی برای پوشاندن دیواره های خود استفاده می کنند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

کانکس  معمولی:

اولین سازه های پیش ساخته کانکس  معمولی است که اکنون به دلیل هزینه بالاتر و زمان ساخت کمتر ساخته می شود. این سازه معمولاً از آلیاژهای گالوانیزه ، کاشی و سایر فلزات ساخته می شود.

ساندویچ پانل کانکس :

این کانکس  از ساندویچ پانل در فرآیند تولید استفاده می کند. ساندویچ پانل ترکیبی از دو لایه و یک لایه کف است که در برابر ساختارهای دیگر بسیار مقاوم است. مواد به کار رفته در این نوع کانکس  مدرن تر از کانکس  معمولی است.

یخچال کانکس :

یخچال در بعضی شرایط و مکان ها مورد نیاز است ، اما به دلیل شرایط جغرافیایی و آب و هوایی امکان ساخت یخچال در این محیط وجود ندارد و یا به یخچال موقت نیاز است ، بنابراین ساخت یخچال مقرون به صرفه است. کانکس  از ساندویچ پانل در فرآیند تبرید برای کاهش ورود و خروج هوا و آلاینده ها استفاده می کند.(کانکس در ایلام)

کانکس  در محل ساخت:

برخی از امکانات ساخت کانکس  ماشین آلات را توسعه داده داده اند. با این وجود ، به دلیل شرایط نامناسب جاده و صعب العبور بودن ، آماده سازی کانکس  قابل جابجایی نیست ، بنابراین ساخت کانکس  به محل منتقل می شود و در سطح کانکس  ساخته می شود.

مراحل ساخت کانکس در ایلاممراحل ساخت کانکس در ایلام

روش تولید کانکس  در شهر ایلام ،در انواع مختلف تقریباً یکسان و متفاوت است. یکی از عناصر اصلی در تولید و ساخت کانکس  استفاده از استانداردهای کیفیت است. نمی توان گفت از آنجا که کانکس  فضای محدودی دارند ، به خانه دسترسی ندارند.

مرحله اول : ساخت کانکس ، نوع برنامه باید تعیین شود تا بتوان متناسب با شرایط مواد معمول را برای ساخت آن انتخاب کرد.(کانکس در ایلام)

مرحله دوم : در این مرحله ، پس از ساخت چارچوب و ساختمان اصلی ، زمان انجام جزئیاتی از جمله: زنگ زدگی سازه ، چیدمان درها ، پنجره ها و پر کردن است. که بسته به نیاز و سلیقه مشتری تهیه می شود.

مرحله سوم : پوشش نمای بیرونی و نصب امکانات است. در این مرحله سقف پوشیده و عایق بندی شده و امکاناتی مانند کابینت ، لامپ و … نصب می شود. سرانجام ، آزمایش نهایی توسط سازنده کانکس  انجام می شود و در محل به مشتری تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانیم : کانتینر پلیس

مشخصات فنی کانکس در ایلاممشخصات فنی کانکس در ایلام

اکثرمردم در این فکر هستند کانکس هایی که در شهر ایلام تولید و ساخته می شود جنس آن ها از آهن است اما این تصور غلط است . زیرا کانکس تشکیل شده از شاسی و اسکلت ، روکش بدنه و سقف

پرکاربردترین کانکس  های پیش ساخته در ایلام

  • کانکس مسکونی پیش ساخته
  • فروشگاه پیش ساخته کانکس
  • کانکس چرخ پیش ساخته
  • دست دوم کانکس پیش ساخته است
  • پوشش بدنه و سقف کانکس

پوشش های بدنه و سقف کانکس  از مواد مختلفی مانند ورق های فولادی گالوانیزه ، شیشه الیافی و پانل های پیش ساخته ساخته شده اند. پانل های دیواری و سقفی کانکس  معمولاً ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند و از نظر هزینه نیز متفاوت هستند. این پانل ها معمولاً از ساندویچ پانل ساخته می شوند.

ساندویچ پانل ها به طور معمول مصالح ساختمانی جدید هستند که به طور گسترده ای در ساخت سازه های پیش ساخته مانند کیوسک ها و کانکس  ها استفاده می شود. ساندویچ پانل های سقفی معمولاً برای سقف سازی و ساندویچ پانل های دیواری کانکس  برای پوشش دیوار استفاده می شود.

قیمت کانکس  پیش ساخته در ایلامقیمت کانکس پیش ساخته در ایلام

قیمت کانکس  های پیش ساخته در شهر ایلام به اندازه و ابعاد بستگی دارد. عامل دیگری که قیمت کانکس  را تعیین می کند محتوای آن است. کیفیت مواد استفاده شده ، از جمله ورقهای گالوانیزه ، تیرها و پانل های ساندویچی ، قیمت کانکس  را تعیین می کند.

برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل ، قیمت تیرآهن و قیمت ورق گالوانیزه می توانید با شماره درج سده در سایت تماس گرفته و مواد مورد استفاده برای ساخت کانکس  را با قیمت مناسب از مدیران آهن خریداری کنید.

1/5 - (1 امتیاز)