کانکس در همدان

شرکت کانکس در همدان توانسته با بیش از 30 سال سابقه در حوزه تولید و عرضه کانکس و کانتینر، توانسته گام موثری در صنعت کانکس بردارد. کانکس ها خانه های پیش ساخته ای هستند که برای اسکان موقت و گاهی اسکان دائم کاربرد دارند.می توان بازمان کم و هزینه مقرون به صرفه، کانکس تهیه و مورداستفاده قرارداد.

کانکس ها انواع مختلفی دارد. کانکس ها جایگزین مناسبی برای بناهای سنتی با مصالح شده است و طرفداران زیادی پیداکرده است. در گذشته کانکس فقط برای اسکان موقت کاربرد داشت اما امروزه کاربردهای مختلفی به آن اضافه شده است. همچون کانکس های فروشگاهی، کافی شاپ، رستوران و… .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکسانواع کانکس

درشرکت کانکس در همدان انواع کانکس با کاربری های تولید کند و به بازار عرضه نماید.

  • کانکس فروشگاهی
  • کانکس مسکونی
  • کانکس اداری
  • کانکس مخابراتی
  • کانکس معدن
  • کانکس پلیس

کانکس اداری

یکی دیگر از انواع کانکسی که شرکت کانکس در همدان موفق به تولید آن شده است، کانکس اداری می باشد. کانکس اداری یکی از پرفروش ترین کانکس های شرکت کانکس در همدان می باشد که برای کارهای مدیریتی، شرکت ها و ارگان های مختلف کاربرد دارد. کانکس های اداری انواع مختلفی همچون کانکس اداری سالنی، کانکس اداری دو اتاقه، پرسنلی، لوکس، کانکس اداری 4 متری، 6متری، 10 متری و 12متری را دارا می باشد.

این نوع کانکس برای کارهای مدیریتی، دفتر فروش، جلسات، اتاق مهمهمان، اتاق مدیران و… کاربرد دارد. کانکس اداری لوکس دارای طراحی متفاوت و مدرن و زیبا برای اتاق مدیران است. این نوع کانکس باعث می شود دفتر مدیر از کانکس های دیگر مجزا باشد، همچنین مشتریان را جذب خود کند. کانکس اداری سالنی دارای امکاناتی همچون ویدیوپرژکتور است که برای ارائه پروژه ها توسط مدیران مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کانکسقیمت کانکس

شرکت کانکس در همدان همیشه تلاش خود را کرده است تا از مرغوبترین مواد اولیه استفاده کند و کانکس های خود را با قیمت پایین تری به مشتریان خود، عرضه کند.

قیمت کانکس ها براساس ابعادکانکس، طرح کانکس، کاربردکانکس، امکانات و تجهیزات کانکس، نوع مصالح بکاررفته و… محاسبه می شود. امروزه بدلیل تورم و نوسانات قیمت مواد اولیه کانکس، نمی توان قیمت ثابتی را برای کانکس درنظر بگیریم. مهمترین عاملی که روی قیمت کانکس تاثیر می گذارد قیمت آن است.

هرچه ابعاد کانکس بزرگترباشد قیمت آن بالاتر می رود. برای مثال قیمت کانکس مسکونی شرکت کانکس در همدان بالاتر از کانکس سرویس بهداشتی است. زیرا باتوجه به ابعاد بزرگ آن، مصالح بیشتری برای ساخت کانکس مسکونی بکاررفته است و جابجایی کانکس در ابعاد بزرگ نیاز به هزینه بیشتری دارد.

امکانات و تجهیزات کانکس

امکانات و تجهیزات کانکس نیز یکی دیگر از عواملی است که در قیمت های کانکس در همدان تاثیرگذار است. هرچه تجهیزات و امکانات بکار رفته در کانکس نسبت به یک کانکس ساده بیشتر است، به همین دلیل قیمت بالاتری دارد. برای مثال کانکس ساده کارگاهی در مقایسه با کانکس کافی شاپ، قیمت پایین تری دارد.

گاهی اوقات کانکس هایی که در ابعاد بزرگ هستند را، بدلیل محدودیت حمل و نقل جاده ای نمیتوان جابجاو حمل کرد. این نوع کانکس ها باید در محل آنها اجرا شود. این نوع کانکس ها بدلیل هزینه های حمل و نقل و مسائل کارشناسی قیمت بالاتری نسبت به کانکس هایی که در شرکت کانکس در همدان ساخته می شوند، دارد.

برای اطلاع از قیمت کانکس در شرکت همدان می توانید به سایت کانکس در همدان مراجعه کنید یا با مشاورین فروش ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت کانکس در همدان توانسته است با بیش از 3 دهه سابقه کاری در حوزه تولید و عرضه انواع کانکس متشکل از تیم فنی مهندسی و مشاورین فروش مجرب توانسته گام موثری در صنعت تولید کانکس بردارد.

Rate this post