کانکس در گلستان

اگر ساکن استان گلستان باشید، بدون شک شما هم طی چند سال اخیر نفوذ روز افزون کانکس در گلستان را دیده اید. در واقع این دسته از تولیدات توانسته اند با تکیه بر مزیت های بی نظیر خود ، در بین کسب و کار های مختلف این استان نفوذ کنند .

نکته قابل توجه این است که کانکس ها قابلیت حمل و نقل دارند. این موضوع با توجه به شرایط آب و هوایی این استان یک مزیت بسیار منحصر به فرد می باشد. البته این تنها موضوعی نیست که محبوبیت کانکس در گلستان را افزایش داده است. ما در ادامه این متن مروری کامل و دقیق بر روی این محصولات خواهیم داشت تا شما هم بهتر دلیل این محبوبیت را درک نمایید.

طراحی کانکس ها

طراحی کانکس ها را می توان از مهمترین مولفه هایی دانست که منجر به افزایش تقاضا برای کانکس در گلستان شده است . در حقیقت باید گفت که کانکس ها ساختاری مکعبی دارند . این ساختار باعث می شود تا فشار های وارده به خوبی دفع شوند . از طرفی دیگر این موضوع حداکثر گنجایش را ایجاد می کند . این مورد باعث میشود تا فضای کافی برای انجام هر نوع کاری فراهم شود. البته باید عنوان کنیم که برخی از کانکس های جدید دارای طرحی متفاوت هستند . اما در حالت کلی تمامی آنها از این شیوه الگو می گیرند .

مزایای کانکس ها

مزایای کانکس ها

مزایای کانکس ها

کانکس ها مزیت های بسیار ایده آلی دارند. همین مزایا هم سبب شده است تا نفوذ کانکس در گلستان روز به روز بیشتر شود. ما این مزیت ها را به صورت موردی برای شما عزیزان ذکر کرده ایم کانتینر در گلستان.

  1. مقاومت بالا
  2. برپایی سریع
  3. قابلیت حمل و نقل
  4. گنجایش بالا
  5. امکانات مختلف
  6. قابلیت سفارشی سازی
  7. قیمت مناسب
  8. و…

این موارد را می توان جزو شاخص ترین مزیت هایی دانست که در کانکس ها دیده می شود. البته باید عنوان کنیم که این محصولات می توانند مزایای دیگری هم به خود بگیرند. برای مثال بسیاری از آن ها می توانند ضد سرقت باشند و یا در برابر آتش سوزی دوام بیشتری از خود نشان دهد . اما در حالت کلی موارد فوق را می توان به اکثریت کانکس ها تعمیم داد .

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس ها از دیگر مولفه هایی بوده که نفوذ کانکس در گلستان را افزایش داده است . کانکس ها در حوزه ابعاد دارای انعطاف بسیار بالایی هستند. در واقع این محصولات گستردگی زیادی در زمینه سایز و ابعاد دارند. این گستره به گونه ای است که می تواند نیاز هر قشری را برطرف کند. در حالت کلی کانکس ها را می توان در مساحت بین ۳ الی ۲۰۰ متر مربع تولید نمود . از طرفی دیگر ارتفاع آن ها نیز می تواند بین ۱۰ الی ۴۰ فوت باشد . این محدوده فضای لازم برای ساخت هر نوع مدلی را فراهم می کند .

قیمت کانکس در گلستان

قیمت کانکس در گلستان

قیمت کانکس در گلستان

قیمت  نیز از دیگر مولفه هایی بوده که تاثیر زیادی بر روی محبوبیت کانکس در گلستان داشته است. این موضوع با توجه به شرایط اقتصادی کشور روز به روز بیشتر احساس می شود. در حالت کلی می توان گفت که کانکس ها دارای قیمت های بسیار منحصر به فردی هستند . قیمت این محصولات در مقایسه با بنا های معمولی بسیار کمتر است . از طرفی دیگر زمانی که این قیمت را با مزیت های آن مقایسه کنید ، در می یابید که رقمی بسیار ناچیز است فروش کانکس.

قیمت کانکس در گلستان از عدد یک و نیم میلیون به ازای هر متر مربع شروع میشود و تا ارقام چند ده میلیونی هم پیش می رود. اما باید بدانید که این ارقام به مولفه های مختلفی بستگی دارد . مواردی همچون میزان امکانات ، ابعاد ، نوع و.. می تواند این ارقام را تغییر دهد .چنانچه تمایل دارید که قیمت دقیق کانکس در گلستان را بدانید ، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

b2n

yun

bit.ly

Rate this post