کانکس ویلایی

کانکس ویلایی همانجور كه از اسمش پیداست. این نوع کانکس ها بیشتر در مکان های تفریحی و گردشگری استفاده می شود. زیرا اگر کسی مثلا خونه یا مکان برای استراحت نداشته باشد می تواند از این نوع کانکس ها استفاده کند. که هم قابلیت استفاده در محل های مناسب را دارد.

می توان آن را از هر جایی به جای دیگری حمل کرد. زیرا یکی از ویژگی های منحصر به فرد کانکس حالا چه نوع ویلایی و چه نوع های دیگر از نوع کانکسی می توان آن ها را از جایی به جای دیگر انتقال داد. و حتی با قیمت به صرفه تر از گر فتن ویلا یا اجاره کرد. محل برای استراحت در شهر دلخواه سکونت کاربرد دارد.

این نوع کانکس در ابعاد بزرگتری نسبت به کانکس های معمولی تولید می شود. این نوع کانکس مانند یک خانه بوده و دارای تمامی امکانات مورد نیاز برای سکونت می باشد. در واقع تفاوت اصلی آن با خانه های سنتی در نوع مصالح بکار رفته در ساخت آن ها بوده است.

باعث به وجود آمدن فواید زیادی از جمله قابلیت جا به جایی بنا مقاومت بیشتر در برابر زلزله که این هم بخاطر سبک بودن آن است. و تعداد طبقات کمتر آن هم یکی از دلایل می تواند باشد و تنوع در طراحی و سرعت بالای ساخت آنها گردیده است. این مزایا باعث استقبال خریداران از کانکس ویلایی گردیده است.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

مهم ترین عامل اهمیت گسترش آنها در مناطق ییلاقی مانند لواسانات و باغ شهر های دیگر کشورها می باشد .که همین هم از لحاظ تجاری و اداری نیز کاربرد چندانی دارد. که هر کدام را می توان به دلیل حمل آسا آن به هر جایی ربط داد.

کانکس ویلایی اجرا در محلکانکس ویلایی اجرا در محل

اولا که این نوع کانکس ها در مدل های مختلف در دست مشتری قرار می گیرند. که اولین ویژگی آن می توان به کانکس ویلایی اجرا در محل را نام برد. در این نوع کانکس ویلایی تمامی مصالح و ابزارآلات مورد نیاز حهت ساخت کانکس ویلایی به ملک شما منتقل شده و همه ی مراحل اجرای کار در ملک شما انجام می شود.

ممکن است بین 20 الی 45 روز طول بکشد بسته به ابعاد و مصالحی که درون ان به کار برده می شود. و شرایط کار زمان می برد این نوع برای افرادی که ملک آنها شرایط تردد تریلی برای حمل سازه آماده را نداشته باشند. و یا خواهان ارتفاع بلندتر ،ابعاد بزرگتر با پلان و طرح اختصاصی و یا کانکس ویلایی دوبلکس و دوطبقه با بهار خواب و تراس بوده مناسب است.

بیشتر بخوانید : کانکس ساندویچ

کانکس ویلایی آماده

این نوع کانکس به صورت پیش ساخته و آماده برای حمل در کارخانه تولید کننده موجود بوده. که شما پس از بازدید می توانید خرید ان را در کمتر از یک روز به ملک خود انتقال و در محل راه اندازی کنید. این نوع کانکس ها بیشتر به صورت یکپارچه دارای ابعاد 40 متر مربع و ابعاد بزرگتری می بایست به صورت دوقلو یا حتی سه چهار تیکه ساخته و سپس در محل به یکدیگر متصل می شوند. (کانکس اداری)

از مزایای مفید این نوع کانکس ویلایی آماده می توان به نصب سریع آن در محل و قابلیت جا به جایی آسان آن اشاره کرد. و معایب آن نیز محدودیت در طرح و ابعاد و ارتفاع بوده است. تا بتوان در جاده ها آن را جا به جا نمود.در این تقسیم بندی دیگر نیز کانکس های ویلایی از نظر کیفیت و امکانات تقسیم بندی می شوند.

مصالح ساخت کانکس ویلاییمصالح ساخت کانکس ویلایی

بنا به مصالح بکار رفته و امکانات داخلی دارای تنوع مختلفی می شوند. که سازندگان مختلف نام های متفاوتی برای آنها مانند نوع الماس و مروارید یا کانکس ویلایی درجه یک و درجه دو در نظر گرفت در این بخش مشخص است. که خب وقتی بودجه برای خرید یا سفارش کانکس ویلایی از طرف خریدار ارتقاع می یابد.

با کیفیت کلی کانکس ، ابعاد و همچنین امکانات داخلی آن نیز ارتقاع یافته. و بر عکس با کم شدن بودجه درجه کیفی کاهش می یابد. که ما در سیستم این نوع کانکس های ویلایی تلاش می کنیم. که با مشاوره های کامل و به شفاف به خریداران ارائه نموده تا خود مانند یک متخصص تصمیم نهایی را گرفته و جایی که احساس می کنند. (کانکس آماده)

نیاز است هزینه کرده و جایی که قابل چشم پوشی یا به تعویق انداختن است. را در هنگام خرید به طور موقت کنار بگذارد. تا کانکس با بودجه ایشان همگام و در عین حال از درجه کیفی بالاتر برخوردار باشد.

مزایای کانکس ویلایی

یکی از مزایای مهم آن در سرعت بالای آن که باعث کاهش هزینه های ساخت می شود. و دومین مزایا به علت استفاده از مصالح سبک،مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله و دیگری نیز قابلیت جا به جایی آسان که در موارد بالا ذکر شد. و دیگری عایق مناسب حرارتی و حداقل از دست رفتن انرژی و قابلیت ارتقاع و بازسازی آسان و قابلیت اجرا در مناطق صعب العبور است.

قابلیت اجرا در هر فصلی از سال و تنوع بسیار بالا در طرح و پلان و رنگ و حتی امکانات داخلی آن و ایجاد فضایی متفاوت از آپارتمان و خانه که تنوع فضایی ایجاد می کند. (کانکس مسکونی)

ابعاد کانکس های ویلاییابعاد کانکس های ویلایی

در واقع محدودیتی در ابعاد برای ساخت کانکس ویلایی وجود ندارد. و تمامی ابعاد قابل اجرا بوده اما مسئله اصلی بر شرایط حمل می باشد. چرا که حمل باعث به وجود آمدن محدودیت ها و رعایت استاندارد ابعاد کالاهای ترافیکی بوده است.

از این رو معمولا ابعاد بزرگ را به صورت چند تکه که اصلطلاحا کانکس ویلایی دوقلو یا چند قلو به آنها گفته می شود. و پس از حمل انها را به یکدیگر وصل می کنند. و یا اینکه همانطور که در ابتدا نیز یاداور شدیم. کانکس از پایه در ملک خریدار اجرا می شود که در این حالت محدودیتی در ابعاد وجود نداشته است.

امکانات داخلی کانکس ویلایی

داخل کانکس ویلایی دارای متعلقات یک خانه مسکونی کامل می باشد. مانند سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام و اتاق پذیرایی و اتاق های خواب به همراه کمد دیواری با درب ام دی اف و آشپزخانه با کابینت ام دی اف مجهز شده با سینک و گازو هود نهارخوری و اتاق نشیمن و حتی در برخی موارد به خصوص در کانکس لوکس. در ابعاد بزرگ که مساحت اجازه می دهد فضاهایی مانند بهارخواب تراس به همراه باربیکیو انباری مجزا اتاق فیلم یا فضایی برای بیلیارد در نظر گرفته شود.

ساخت کانکس ویلاییساخت کانکس ویلایی

جدا از اینکه در محل یا کارخانه ساخته می شود. شما حدود 4 تا 6 هفته می بایست تا تحویل کانکس خود صبر کنید البته در این بین نظارت به مراحل ساخت می توانید به محل اجرای کانکس مراجعه نموده است. و از نزدیک شاهد مراحل تکمیلی کانکس ویلایی خود باشید. همچنین می بایست قبل از ساخت کانکس ویلایی در ملک خود یا قبل از اقدام به حمل کانکس در محل قرار گیری آن در یک سکو یا کرسی که .در واقع سطحی مسطح و سیمانی که از تراز زمین حداقل 40 سانتی متر بالاتر است. به همراه یک چاه فاضلاب برای سرویس ها آماده کرده باشید. (انواع کانکس)

قیمت کانکس ویلایی

قیمت این نوع کانکس به ابعاد مورد استفاده شده و طرحی و ساختار درونی آن بستگی دارد. و محل ساخت و هزینه جا به جایی ان نیز بستگی دارد که این قیمت ها کم و زیاد کردنشان بستگی به مشتری دارد.

فروش کانکس ویلایی

فروش کانکس ویلایی یکی از بهترین خریدها می باشد. ممکن است شما هم در طی سال های گذشته از کنار ویلا های مختلف عبور کرده باشید و به جای بنا های سنگی، کانکس های ویلایی را دیده باشید. این منظره چیزی است که روز به روز بیشتر شاهد آن خواهیم بود. چنین امری ناشی از افزایش بازار خرید و فروش این کانکس می باشد. در واقع بیشتر مردم به خوبی با این دسته از تولیدات آشنا شده اند و به همین جهت است که می توانند در ساده ترین وجه ممکن آن ها را در صدر انتخاب های خود قرار دهند.

اگرچه این تولیدات روز به روز رشد بیشتری را تجربه می کنند، اما متاسفانه همزمان با آن نمونه های بی کیفیت هم بیشتر می شود. این در نوع خود سبب می شود تا اغلب خریداران در زمان خرد دچار سردرگمی های مختلفی شوند. ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا نکاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا در زمان خرید و فروش به شما کمک نماید. لذا بهتر است ما را تا انتها همراهی کنید.

فاکتورهای موثر بر فروش کانکس ویلایی

 

فاکتورهای موثر بر فروش کانکس ویلایی

فاکتورهای موثر بر فروش کانکس ویلایی

اگر قصد فروش کانکس ویلایی خود را دارید، بایستی نکات و البته فاکتور های مختلفی را رعایت نمایید. این فاکتورها به شما کمک می کند تا قیمت گذاری های بسیار بهتری را داشته باشید. از طرفی دیگر می توانید در مدت زمان سریع تری محصول خود را به فروش برسانید. لذا بهتر است حتما آنها را لحاظ نمایید.

 

 

 

 

 

ابعاد و اندازه کانکس ویلایی

ابعاد و اندازه کانکس ویلایی را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و البته حیاتی ترین مولفه هایی دانست که می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. در حالت کلی کانکس های ویلایی در محدوده بین ۳ الی 200 متر مربع تولید می شوند. بدیهی است که هر اندازه ابعاد بیشتر باشد، قیمت نهایی هم بیشتر می شود. لذا در زمان فروش کانکس ویلایی حتما ابعاد را لحاظ نمایید.

جنس بدنه کانکس ویلایی

جنس بدنه را می توان دومین فاکتور موثر بر روی فروش کانکس ویلایی دانست. در حقیقت  کانکس های ویلایی می توانند جنس فلزی، چوبی، ساندویچ پانل و موارد مشابه داشته باشند. بدیهی است که مدل های فلزی قیمت های به مراتب بیشتری خواهند. البته باید این نکته را بدانید که مقاومت آن ها نیز بیشتر است. لذا نمی توان منکر کیفیت آنها شد.

میزان امکانات کانکس ویلایی

 

میزان امکانات کانکس ویلایی

میزان امکانات کانکس ویلایی

میزان امکانات را می توان دومین فاکتور موثر بر روی فروش این سازه دانست. واضح است که هر اندازه این امکانات بیشتر باشد، کانتینر مورد نظر ارزش بالاتری خواهد داشت. البته این به شرطی است که تمام امکانات موجود در آن کاملا سالم باشند.

 

 

 

 

 

 

بستر های فروش کانکس ویلایی

برای فروش کانکس های ویلایی، راهکارهای مختلفی وجود دارد. هر یک از این راهکار ها در نوع خود دارای مزایا و البته معایبی هستند که آن را برای دسته ای از افراد مناسب می کند.

رایج ترین راه فروش کانکس ویلایی، ارائه آن به عرضه کنندگان یا تولید کنندگان این محصول است. در حقیقت این مراکز همچون یک بنگاه معاملاتی، علاوه بر فروش مدل های تازه، مدل های دست دوم را هم خریداری می کنند. البته باید این نکته را بدانید که آن ها محصولات شما را با قیمت های کمتری خریداری می کنند . اما در عوض فرایند فروش سریع تری خواهید داشت.

استفاده از وبگاه های رسمی هم دومین راهکاری است که می توانید از آن برای فروش کانکس ویلایی استفاده کنید. در این روش شما مشتریان زیادی از سراسر کشور پیدا می کنید. اما ممکن است برای ارسال آن دچار مشکلات مختلفی شوید. از طرفی احتمال فروش آن به اندازه روش قبلی نیست. با این وجود می تواند انتخاب ایده آلی باشد.

داشتن گارانتی

 

داشتن گارانتی

داشتن گارانتی

اغلب افراد به این دلیل مدل های تازه کانکس ویلایی را ترجیح می دهند چون گارانتی چند ساله ای برای خدمات پس از فروش دارند . همین مورد هم سبب شده تا مشتریان نسبت به این تولیدات آسوده خاطر باشید. نکته قابل توجه این است که برخی از تولید کنندگان برای محصولات خود ضمانت نامه های چندین سال ارائه می کنند استعلام قیمت کانکس.

وجود این ضمانت نامه ها در زمان فروش کانکس ویلایی می تواند شانس شما را افزایش دهد. ما در گروه کانتین وان کلیه تولیداتمان را با گارانتی و ضمانت نامه چند ساله عرض می کنیم. برای اطلاعت بیشتری در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید کانکس ویلایی

خرید کانکس ویلایی یک بنای مسکونی است که تمام امکانات یک خانه ساختمانی را دارا می باشد. تنها تفاوت آن با خانه های سنتی در ساخت نوع مصالح سازه پیش ساخته می باشد. این کار باعث به وجود آمدن مزایایی همچون:

  • قابلیت جا به جایی سازه
  • دارای مقاومت زیاد در برابر زلزله و هر گونه حوادث طبیعی
  • تنوع در رنگ بندی، سایر، ابعاد و طراحی سازه ویلایی
  • سرعت بالا در ساختن سازه ویلایی می باشد.

در ابتدا مقاومت بالای این سازه در برابر بلایای طبیعی همچون زلزله می باشد. چون که، احتمال ریزش با توجه به مقاومت ارگونومیک و دینامیک مصالح به کار رفته  در سازه پیش ساخته ویلایی، بسیار زیاد است و تحمل لرزش بالایی دارد.

سرعت در اجرای آن یک دیگر از مزایای سازه ویلایی می باشد  و شما می توانید  به آسانی  صاحب ویلای  خود باشید.(کانتینر)  یکی دیگر از دلایل این سازه می توان به شرایط آب و هوایی و اقلیم در کشور نام برد.

به طوری که  ساخت یک کانکس مسکونی بسته به نوع طراحی از 15 روز تا 6 ماه زمان برده و به راحتی  می توان از آن استفاده کرد.(خرید کانکس ویلایی)

دیگر  نکات اساسی که جزء اصلی ترین مزایای کانکس ویلایی شناخته شده است ، قابلیت حمل و نقل سریع و آسان سازه می باشد.   یکی از جدیدترین مزایایی که می توان  در مورد ساخت  سازه های ویلای پیش ساخته در نظر گرفت استفاده کردن از انرژی های سبز و جایگزین است.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

انواع مدل های کانکس های ویلایی

انواع مدل های کانکس های ویلایی

انواع مدل های کانکس های ویلایی

سازه های ویلایی پیش ساخته به دو دسته سازه ویلایی آماده و سازه ویلایی اجرا در محل تقسیم می شوند.

کانکس های آماده ویلایی :این نوع سازه به طور پیش ساخته و آماده برای حمل کردن در کارخانه های کانکس سازی هستند. شما پس از بازدید کردن  از این سازه در کار خانه می توانید آن را خریداری کنید.

می توانید این سازه های آماده را کمتر از یک روز به مکان مورد نظر خود انتقال دهید. و در محل مورد نظر خود نصب کنید و از آن استفاده کنید.

این کانکس ها به صورت یک پارچه دارای ابعاد 40 متر مربع می باشند. و ابعاد بزرگ تر باید به صورت دو قلو و یا چند تیکه ساخته می شوند و به محل مورد نظر حمل می‌شوند و در آن جا به یک دیگر متصل می کنند.

کانکس ویلایی اجرا در محل : در این نوع از سازه ها تمامی مصالح مورد نیاز مخصوص ساخت کانکس به محل مورد نظر حمل می شود و در آنجا آن ها را ه یک دیگر متصل می کنند.(خرید کانکس ویلایی)

این کار ممکن است بین 20 تا 40 روز زمان ببرد تا به طور کامل ساخته شود. البته بستگی به ابعاد و شرایط کار هم دارد. این نوع سازه های پیش. ساخته برای افرادی مناسب است که ملک آن ها شرایط تردد تریلی برای حمل این سازه ها را نداشته باشد. و یا می خواهند آن ها را با ارتفاع های بلند تری سفارش دهند.

بیشتر بخوانیم : کانکس کوچک

امکانات داخلی خرید کانکس ویلایی

درون این سازه های پیش ساخته ویلایی امکاناتی همچون :سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام آشپز خانه همراه با کابینت های ام دی اف و کابینت های فلزی با طرح های ام دی اف ساخته می شود.

همچنین این آشپز خانه ها دارای امکانات لوله کشی، سینک های ظرف شویی و ابچکان های استیل، گاز، هود و غیره هستند. این سازه دارای اتاق های خواب ها همراه با کمد دیواری های ریلی از جنس ام دی افی  ساخته می شوند.

مصالح کانکس ویلایی

مصالح کانکس ویلایی

مصالح کانکس ویلایی

برای ساخت و ساز کانکس ویلایی مصالح گوناگونی وجود دارد. که با توجه یه شکل طاهری، اقلیم، مسائل فنی، که از نظر کارشناسی از یک یا چند مورد آن در یک بنا استفاده می کنند.

مهم ترین آن ها استفاده از ساندویچ پانل های آماده می باشد. و یا با نوع سادینگ که در واقع نام یک نوع ورق گالوانیزه است. که به خاطر فرم خمی که آن ها به صورت افقی دارند به این نام شناخته شده اند.

اسکلت این سازه از پروفیل های آهنی و شاسی تیر آهن تشکیل شده است. معمولا داخل آن ها با دیوار پوش های پی وی سی طراحی شده است.(خرید کانکس ویلایی)

این دیوار پوش ها دارای رنگ بندی، و طراح های متنوع زیادی از جنس های چوب و کاغذ دیواری هستند. همچنین می توان برای نمای خارجی آن از چوب های ترمو استفاده کرد که زیبایی خاصی به سازه می دهد.

Sale of villa conex

b2n

yun

Rate this post