معرفی انواع کانکس ارزان و خصوصیات آن ها
پیدا کردن کانکس ارزان از دغدغه های همیشگی مشتریان می باشد. کانکس های ارزان در مدل های مختلف ارائه می شوند و به اندازه کانکس های شیک و گران قیمت کارایی دارند. تنها تفاوت کانکس ارزان با کانکس های مجهز و گران قیمت، ظاهر بسیار ساده و معمولی کانکس ارزان قیمت است.
معرفی انواع کانکس ارزان قیمت
خوشبختانه امکان خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت بخشی از خدمات شرکت کانکس وان می باشد. کانکس ویلایی در گروه کانکس های گران قیمت قرار می گیرد. کانکس های ویلایی از تجهیزات بسیار برخوردار هستند و دو پارامتر زیبایی و دوام را با هم ارائه می کنند. البته این بدان معنا نیست که کانکس ارزان از استحکام و زیبایی بی بهره است. کانکس های ارزان قیمت نیز با حد بالایی از استحکام و زیبایی عرضه می شوند اما در طراحی آن ها، بیشتر آپشن های زیبایی حذف می گردند.
معرفی کانکس مسکونی ارزان
کانکس ارزان مسکونی می تواند کلیه تجهیزات برای رفاه و آسایش فرد را به همراه داشته باشد. این نوع کانکس ها در فضای باغ، محوطه ملک یا حتی ویلا استفاده می شوند. وجود آبدارخانه، سرویس بهداشتی و اتاق استراحت از جمله تجهیزات در نظر گرفته شده برای کانکس ارزان است. بنابراین کانکس های ارزان می توانند به خوبی نیازهای شما را اجابت نمایند و از هر نظر مقرون به صرفه باشند.
کانکس ارزان مسکونی با تجهیزاتی نظر سرویس بهداشتی عرضه می شود. فضای در نظر گرفته شده برای کانکس های مسکونی حدود 18 متر است. آشپزخانه، حمام، دستشویی، سیستم برق کشی و … از امکانات کانکس های ارزان مسکونی می باشد.
افرادی که بر روی کارایی کانکس ها متمرکز می شوند، از کانکس ارزان استقبال می کنند.

معرفی کانکس ارزان
کانکس نگهبانی
کانکس نگهبانی از جمله کانکس های ارزان هستند که با متریال ساده شکل می گیرند و قیمت کمتری را به خود اختصاص می دهند. کانکس نگهبانی با تجهیزات اولیه برای زندگی همراه است. در واقع این تجهیزات می توانند تامین کننده نیاز یک نگهبان یا سرایدار باشند.
مقایسه کانکس ارزان قیمت با نمونه کانکس های گران قیمت
همان طور که می دانید هزینه های مصالح، ساخت و ساز و … معرف قیمت کانکس خواهند بود. در واقع مصالح و متریال بیشترین تاثیر را در قیمت کانکس خواهند داشت. کانکس ارزان و کانکس گران قیمت با مصالح مقاوم ساخته می شوند. بحث مقاوم سازی در ساخت کانکس گران قیمت و ارزان قیمت رعایت می شود. کانکس های ساده به اندازه کانکس های شیک، کانکس های مجهز و کانکس ویلایی کارایی دارند. در واقع کانکس های ارزان قیمت تنها از ظاهر معمولی و ساده برخوردار هستند. تجهیزات کانکس در طراحی کانکس ارزان قیمت چندان مورد توجه قرار نمی گیرد. در واقع این کانکس با مقاومت بالا تهیه می شود اما از عناصر و آپشن های زیبایی بهره مند نیست.
کانکس شش متری
کانکس ارزان قیمت می تواند تداعی گر یک اتاق 6 متری باشد. این اتاق می تواند به عنوان یک انبار در محدوده پارکینگ، پشت بام، سرویس بهداشتی و اتاق نگهبانی استفاده شود. در واقع در این اتاق شش متری تجهیزات زیادی برای کانکس تعریف نمی گردد و کانکس با حداقل امکانات طراحی می شود.
اتاق های ساده با عرض 2 و طول 3 متر هم می توانند تشکیل دهنده یک کانکس اقتصادی باشند. خوشبختانه نکات ایمنی و حفاظتی در مورد اتاقک کانکس به خوبی رعایت شده است. بنابراین می توانید با خیال راحت اتاق را برای سکونت، استراحت، کار و … انتخاب کنید. درب های آلومینیومی تک جداره برای درب کانکس تک استفاده می شود. برای این نوع کانکس ها معمولاً از دو پنجره کمک گرفته می شود.

کانکس ارزان شش متری
سیستم روشنایی از دیگر امکاناتی است که برای کانکس تک منظور می گردد. کانکس های تک می توانند حداقل 5 سال عمر مفید داشته باشند. توجه داشته باشید که جا به جایی و انتقال کانکس می تواند از عمر مفید آن کم کند. بنابراین بهتر از جا به جایی زیاد کانکس بپرهیزید. کانکس ها ممکن است به دلیل جا به جایی و حمل غیر اصولی دچار آسیب شوند. در صورت مراقبت صحیح، عمر کانکس اتاقکی بیشتر از 5 سال خواهد بود.
کانکس سالنی
نمونه ای از کانکس های ارزان به شکل سالنی ساخته می شوند. در کانکس های سالنی شاهد طول بیشتر(حدود 6 متر) و عرض کمتر(2.4 متر) هستیم. این سالن دارای یک درب آلومینیوم می باشد. برای نورگیری فضای سالن از دو پنجره استفاده شده است. کانکس ارزان برای تاسیس یک کارگاه، تولیدی، اتاق سرایدار، ایجاد فروشگاه سیار و … مورد توجه قرار می گیرد.
کانکس چوبی
کانکس چوبی به عنوان یک کانکس ارزان قیمت معرفی می شود. این کانکس باید در برابر شرایط جوی و عوامل محیطی به خوبی محافظت شود. حفاظت از ویژگی های مهم ساخت و طراحی کانکس است. در واقع هر کانکس با هر نوع قابلیت و کارکردی از نظر محافظتی اهمیت دارد. به همین خاطر در ساخت کانکس از عناصر ایمنی و محافظتی استفاده می شود.

ویژگی های مهم در کانکس ارزان
چوب ها در مقابل پوسیدگی و حشرات نیاز به محافظت دارند. رزین ماده ای است که برای حفاظت از چوب در برابر خوردگی، پوسیدگی و حشرات مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکس ها با نمای چوبی عرضه می شوند و در قسمت زیرین دارای ورق گالوانیزه فولادی می باشند. ورق های گالوانیزه از ویژگی های مهم در ساخت کانکس ارزان است. این ورق ها برای تولید سازه و درب ضد سرقت مدنظر قرار می گیرد.
کانکس نگهبانی کوچک
برخی از کانکس های نگهبانی با ابعاد بسیار کوچکی عرضه می شوند. در واقع این کانکس ها با ابعاد 2*2 و معمولاً با درب آلومینیوم ساخته می شوند. این کانکس باید شرایط لازم برای دیده بانی بهتر را فراهم آورد. به همین خاطر سه پنجره در سه وجه کانکس استفاده می شود. در نتیجه نگهبان یا سرایدار می تواند به خوبی محدوده را تحت نظر داشته باشد. از کانکس های نگهبانی کوچک برای پارکینگ ها، شهرک های صنعتی، نگهبانی پروژه های ساختمانی، نگهبان پارک و … استفاده می شود.
کانکس فروشگاهی
کانکس ارزان می تواند در نوع فروشگاهی باشد. کانکس های فروشگاهی ساده می توانند در دسته کانکس های ارزان قیمت قرار بگیرند. این کانکس ها دارای امکانات و تجهیزات چندانی نیستند اما با نهایت استحکام عرضه می شوند. کانکس ارزان با توجه به امکانات کمتر با قیمت مناسب تر ارائه می شود. به همین خاطر بیشتر افراد از خرید کانکس ارزان قیمت استقبال می نمایند.