خرید کانکس

خرید کانکس ها  امروزه کاربرد های  بسیار زیادی برای افراد مختلف دارند.  به همین خاطر افراد زیادی هستند که به خرید کانکس علاقه زیادی دارند. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره خرید کانکس صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

کاربری کانکس ها معمولا جهت دو گونه مصارف تولید و عرضه میگردد. یکی از این دسته سازه ها کاربری شخصی و دیگری کاربری اداری و یا کارگاهی دارد.

سازه هایی که کاربری شخصی دارند معمولا کانکس ویلایی و یا کانکس مسکونی هستند.(کانتینر) و کانکس هایی که کاربری اداری دارند معمولا کانکس های سالنی کارگاهی و یا چند اتاقه اداری هستند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

در زمان خرید کانکس باید نکاتی را در نظر بگیرید نکاتی همچون :جنس سازه، ابعاد سازه، نوع کاربرد سازه. که نوع کاربرد امنیت سازه یپش ساخته را مشخص می‌ کند.

در ابتدای خرید کانکس باید هدف استفاده از آن از قبل مشخص شده باشد. باید ابعاد و امکاناتی که می خواهید سازه داشته باشد را از قبل مشخص کنید و مد نظر خود قرار دهید.

نکاتی در خرید کانکس مهم است که با هم متفاوت می باشند. همان طور که می دانید اکثر سازه ها ظاهری یکسانی را دارند ولی مصالحی که در آن ها به کار رفته است با بقیه سازه ها بسیار متفاوت است.

متریال های مصرفی در ساخت کانکس

متریال های مصرفی در ساخت کانکس

متریال های مصرفی در ساخت کانکس

تیر آهن سازه که در شاسی کشی کانکس ها استفاده می شود. پروفیل که در سازه اصلی استراکچر کانکس است. ضد زنگ اسکلت که در برابر پوسیدگی سازه جلوگیری می کند.

نمای بیرونی. سازه از جنس های گالوانیزه، آلمینیومی، پی وی سی، و یا ساندویچ پانل تولید می شود. نمای داخلی سازه که از جنس پی وی سی و یا ام دی اف است.

عایق بندی حرارتی و صوتی که از جنس پلی استایرن و یا پلی اورتان می باشد. نصب برق کشی، کابل همراه با روشنایی، کلید پریز و داکت های پی وی سی هستند.(کانکس اداری)

نصب کردن کابینت هایی از جنس های ام دی اف و یا از جنس های فلزی همراه با آبچکان های استیل، این ها برای زمانی هستند که سازه شما دارای آشپزخانه باشد.

جنس کانکس

همان طور که می دانید کانکس ها دارای جنس های متفاوتی هستند. همچنین در مواقع خرید کانکس باید به نوع نیاز، شرایط آب و هوایی و همین طور نوع موارد به کار رفته در سازه باید دقت کرد.

جنس سازه ها اکثرا از جنس فلزی، پلاستیکی، چوبی، ساندویچ پانلی و پی وی سی و غیره ساخته می شوند. اجزای اصلی سازه ها عبارت اند از :دیوار های پیش ساخته، ورق گالوانیزه، و پروفیل می باشد.

این کانکس ها در دو دسته ثابت و متحرک تولید می شوند. و همچنین قابلیت حمل و جا به جایی را دارند. در مواقعی که امکان ساختن بنا های سنتی وجود ندارد از این سازه های یپش ساخته استفاده می کنند.

بدنه کانکس ها دارای عایق پلی استایرن و یا همچنین پلی اورتان طراحی می شود. کانکس ها یک کمپ فلزی هستند که هر چیزی را که داخل آن قرار دهید در مقابل عوامل محیطی از آن ها امنیت می کند.

در ساخت این سازه ها از مصالح سبکی و مقاوم و با کیفیتی استفاده می‌ کنند. این باعث افزایش مقاومت و همین طور کیفیت سازه در مقابل شرایط محیطی و زلزله می شود.

در زمان های گذشته برای ساخت این سازه های پیش ساخته از فلزاتی مانند آلومینیوم و آهن استفاده می کردند. اما حال برای ساختن این سازه ها به جای فلزاتی سنگین از ساندویچ پانل استفاده می کنند. که این باعث جا به جایی و حمل آسان سازه می شود.

بیشتر بخوانیم : کانکس آماده

خرید کانکس ساندویچ پانل

خرید کانکس ساندویچ پانل

خرید کانکس ساندویچ پانل

ساندویچ پانل نوعی سازه است که بسیار سبک می باشد. و از دو ورق که بین آن ها یک لایه فوم عایق دار وجود دارد طرحی می شود. دیوار های قسمت بیرونی این سازه از کامپوزیت است که باعث زیبایی سازه می شود .کف آن ها از کف پوش هایی دارای جنس سرامیکی و پارکتی تولید می شود.

یکی دیگر از نکات خرید کانکس در نوع شاسی آن می باشد. معمولا شاسی کانکس ها از جنس تیر آهن  هستند. در بعضی از سازه های یپش ساخته که دارای قیمت کمی هستند بجای این که از تیر آهن استفاده کنند از قوطی استفاده می کنند.

معمولا این کانکس های یپش ساخته از تیر آهن هایی با شماره 12،14،16،18   تولید می شوند. معمولا اسکلت این سازه ها از پروفیل های آهنی می باشد که با جوش های الکتریکی به یک دیگر متصل می شود. که باید مقطع پروفیل و ضخامت آهن را مشخص کنید.

درب و پنجره های کانکس ها بستگی به کیفیت کار دارد. که از جنس آلومینیوم پی وی سی دو جداره و یا آلومینیوم سنگین دو جداره ساخته می شود.(خرید کانتینر اداری)

کف این سازه های پیش ساخته از نوع تخته است که باید جنس تخته هم مشخص شود. برای مثال تخته هایی از جنس  نوپان، ام دی اف، و یا تخته های چند لایه است. برخی مواقع هم از سرامیک برای کفی این سازه ها استفاده می شود.

پوشش قسمت بیرونی و دیوارهای سازه و سقف آن از نوع ورق گالوانیزه فولادی است که با رنگ الکترو استاتیک تولید می شود. ضخامت ورقه های سازه هم به نوع کیفیت کار از 25 درصد میلی متری تا 70 درصد میلی متری قابل تغییر می باشد.

انواع کانکس ها

انواع کانکس ها

انواع کانکس ها

همان طور که گفته شد کانکس ها انواع بسیار زیادی دارند که هر کدام کار برد های گوناگونی را داره می باشند. در ادامه مطلب به برخی از این کانکس ها اشاره شده است.

  • کانکس کار گاهی :از این کانکس ها برای استفاده در کار گاه های راه سازی و ساختمانی استفاده می کنند.
  • کانکس اداری : از این سازه هم در اداره جات ها جهت استراحت کردن پرسنل ها و یا کار های دیگر اداری استفاده می شود.
  • کانکس نگهبانی : این سازه برای جهت مستقر شدن نگهبان های داخل شرکت ها، بیمارستان ها و یا کار گاه ها و مکان های دیگر استفاده می شود.
  • کانکس سرویس بهداشتی :از این سازه هم برای مکان های عمومی همچون :پارک ها، اداره ها، کار گاه ها، خیابان ها و… استفاده می شود.

Buy a condominium

Rate this post