فروش کانکس

بدیهی است که این روزها اغلب مردم به سبب ماهیت و البته مزایای بسیار منحصر به فرد کانکس ها آشنایی پیدا کرده اند. این شناخت دقیق موجب افزایش فروش کانکس در سطح کشور شده است.

در حقیقت طیف زیادی از عرضه کنندگان نسبت به ارائه این محصول اقدام نموده اند. از طرفی دیگر تقاضای ایده آلی هم برای آن شکل گرفته است. ترکیب کلی این موارد سبب شده تا رویه خرید و فروش کانکس به شیوه ای ایده‌ آل اجرا شده و بازار مناسب برا‌ی این محصولات ایجاد شود.

این موضوع عاملی بوده که تعداد زیادی از عرضه کنندگان را وارد این حیطه کرده است. متاسفانه بخش زیادی از این عرضه کنندگان محصولات مناسب و ایده آلی را ارائه نمی دهند. همین مورد هم سبب شده تا مشتریان در زمان خرید و یا فروش کانکس نتوانند گزینه مناسب خود را انتخاب نمایند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا مروری دقیق و واضح بر روی این موضوع داشته باشیم و تمام نکات پیرامون آن را زیر ذره بین نقد و بررسی قرار دهیم. لذا اگر شما هم به دنبال خرید یا فروش کانکس هستید، حتما ما را تا انتها همراه کنید.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244  تماس حاصل فرمایید.

 

ابعاد و اندازه کانکس

ابعاد و اندازه کانکس را می توان موثرترین فاکتور بر روی قیمت و البته کارایی کانکس ها دانست. در حقیقت ابعاد می تواند تاثیر بسیار مستقیمی بر روی قیمت بگذارد. این در نوع خود فاکتوری است که فروش کانکس را هم تحت الشعاع قرار دهد. به طور کلی کانکس ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. برای مثال بسیاری از کانکس ها ابعاد زیر ۱۲ متر مربع دارند.

حال اینکه برخی در محدوده ۲۰۰ متر مربع تولید می شوند. بدیهی است که فرایند خرید و فروش این دو نوع از همدیگر تفاوت خواهد بود. به عنوان یک قانون کلی باید همواره در نظر داشته باشید که هر اندازه ابعاد بیشتر شود، قیمت هم افزایش پیدا می کند. به همین جهت است که اگر کانکسی برای فروش دارید و یا به دنبال خرید کانکس بزرگی هستید، می بایست قیمت بالای آن را هم لحاظ نمایید.

نوع کانکس

نوع کانکس

نوع کانکس

نوع را می توان به عنوان دومین فاکتوری دانست که می تواند بر روی قیمت کانکس تاثیر گذار باشد. بدیهی است که این قیمت هم مهم ترین مولفه در فرایند خرید یا فروش کانکس به حساب می آید.

در حالت کلی می توان گفت که بیش از ۱۵ نوع کانکس در بازار ایران وجود دارد . هر یک از این مدل ها ساختار و البته طراحی ویژه ای دارند. این نحوه طراحی می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت کانکس بگذارد. برای مثال کانکس های انباری طراحی ساده تری نسبت به کانکس های اداری و یا مسکونی دارند. به همین جهت بوده که قیمت آن ها نیز کمتر است. به همین جهت اگر شما دارای یک کانکس با طراحی نسبتا پیچیده هستید، باید از هم اکنون قیمت بالاتر آن را لحاظ نمایید.

بدنه

بدنه فاکتور دیگری است که می تواند بر روی پروسه خرید یا فروش کانکس تاثیر گذار باشد. در حالت کلی کانکس ها باید دارای یک اسکلت بندی از جنس پروفیل های آهنی باشند. هر اندازه که این اسکلت بندی متراکم تر و البته ضخیم تر باشد، قیمت نهایی آن هم افزایش پیدا می کند

از طرفی دیگر بر روی این اسکلت بندی هم یک یا چند لایه از ورق های ضخیم فلزی قرار می گیرد. این ورقه ها دست کم بایستی ضخامت ۵ میلی متری داشته باشند. هر اندازه که تعداد و البته ضخامت این ورقه ها بیشتر باشد، قیمت تمام شده هم بیشتر خواهد بود.

تولید کننده کانکس

تولید کننده کانکس

تولید کننده کانکس

آخرین مولفه ای که می تواند بر روی خرید و فروش کانکس تاثیر بگذارد، تولید کننده آن می باشد. همانگونه که اشاره کردیم، این روزها تعداد زیادی از عرضه کنندگان نسبت به تولید و فروش کانکس اقدام کرده اند فروش کانتینر مسکونی.

با این وجود بخش زیادی از آنان کیفیت بالایی در کار خود ندارند . همین باعث می شود تا نتوانند رضایت مشتریان را جلب نمایند. گروه کانتین وان جزو معدود تولید کنندگان کانکس در ایران است که برای تمام تولیدات خود گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Sale of conex

Rate this post