کانتینر فروشگاهی

کانتینر فروشگاهی نوعی از کانتینر پیش ساخته است که از آن برای عرضه خدمات و محصولات مخلتف استفاده می‌کنند. از این محصول می‌توان در اماکنی مانند مدارس ها، نمایشگاه ها، میدان های میوه و تربار، هتل ها و اداره جات ها برای فروش کالاها و محصولات خودشان استفاده کنند.

کانتینر فروشگاهی برای کسانی که در گی فضاهایی مسقف از جمله مغازه ها برای کسب و کار خود می‌توانند استفاده کنند که بسیار پرکاربرد است.

کانتینر فروشگاهی که به آن کانتینر مغازه ای هم گفته می‌شود یک مکان کوچکی است . که می‌توانید کالاها و محصولات را برای مشتریان عرضه کرد.

کانتینر فروشگاهی یک کانتینر با کاربرد فروشگاهی است که در نقاط مختلف شهر ها وجود دارند. این نوع کالا اکثرا در همه جای جهان وجود دارد و اغلب آنها را به نام دکه و یا کیوسک فروشگاهی می‌شناسند.

کانتینر فروشگاهی تنها برای فروشگاه استفاده نمی‌کنند . بلکه از فست فودی یا کافی شاپ ها هم برای این سازه استفاده می‌کنند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

کانتینر فروشگاهی اکثرا طوری ساخته و طراحی می‌شوند که تمام نیازهای یک فروشگاه سیار را دارا باشد. فروشگاه های سیار قابیلت این را هم دارند که به صورت موقتی در جایی اسکان شوندو و بعد ها تغییر مکان دهند..

کاربرد کانتینر فروشگاهیکاربرد کانتینر فروشگاهی

کانتینر فروشگاهی از جمله کاربرد فروشگاهی فست فود، بوفه، کافی شاپ ، به صورت اختصار هر کاربردی که در ارتباط با فروش یک محصول است می‌توان استفاده کرد.

کانتینر فروشگاهی را اگر در ساختار و ابعادش کمی تغییراتی ایجاد کنند . می‌توانند به صورت رستورانی یا غرفه ای هم از آن استفاده کنند.

نوع مصالح ساختش طوری طراحی شده که در اکثر مناطق اقلیمی ایران ساگاز باشد و از آن در شهر هایی با آب و هوای مختلف می‌توان استفاده کرد.

این نوع کانتینر ها هم می‌توانند برای فروش میوه و تره بار و حتی کانتینر های تجاری هم استفاده کنند.

طراحی کانتینر فروشگاهی

زیبا و بسیار با دوام است و کار آمد زیادی در زمینه فروشگاهی دارند. این کانتینر پیش ساخته از مصالحی مقاوم و با دوام ساخته شده تا در هر آب و هوایی با دوام باشد و خراب نشوند.

کانتینر فروشگاهی را می‌توانند در داخلش ویترین ها، و انواع یخچالهای فروشگاهی، قفسه بندی ها، انواع تجهیزات فروشگاهی و کپسولهای آتش‌نشانی در مواقع فروشگاهی جای بدهند.۰

کانتینر فروشگاهی را همچنین از سیستم تهویه هوا و سیستم گرمایشی و سرمایشی و انواع پارتیشنهای ام دی اف و آلمینیومی تک جداره و دو جداره و همچنین سینک های ظرف شویی داخل آن جای بدهند..

کانتینر فروشگاهی از هر لحاظ امن است. این کانتینر دارای کرکره های برقی میباشد تا شبها از محصولات داخل آن محافظت کنند. این کانتینر  یک پنجره مانند دارد تا بتوان از محصولات داخل آن هم دیدن کرد.

مشخصات فنیمشخصات فنی کانتینر فروشگاهی

کانتینر فروشگاهی دارای ابعاد پیش فرض 19.8متر مربع است. طول آن 6 متر و عرض آن 3.3میتر است که بصورت پشت تا پشت است که ابعاد قسمت های بیرون زدگی مانند تاج ها و سایه بانها در نظر گرفته شده است.

این نوع کانتینر دارای شاسی و اسکلتی از تیر آهن های بسیار سنگین به عدد 16 و پروفیل های آهنی همراه با ضخامت 2 میلی متری است که پایدار بودن کانتینر را تضمین می‌کند.

کانتینر فروشگاهی به صورت جوش الکتریکی به یک دیگر متصل می‌شود . ودر برابر فرسایش در محیط های مرطوب که باعث زنگ زدگی می‌شود جلوگیری می‌کند و از رنگ نهایی اتوموبیلی استفاده می‌کنند.

کف کانتینر سرامیکی است و ابعاد آن 60*60 سانتی متری است. کف آن ترکیبی از ملات و ماسه و سیمان است. عایق بندی جداره های سقف و دیوار از پلی استایرن نسور ساخته شده است.

دارای دیوار پوش هایی از جنس بسیار خوب که قابل شستوشو است . ساخته شده و همچنین ضد ضربه هم هستند. نمای بیرونی کانتینر از ورقه های کامپوزیت و آلمینیومی با چوبهای ترمو فنلاندی ترکیب شده است.

امنیت کانتینر فروشگاهی

این نوع کانتینر سطح های شیشه ای دارد که از جام های شیشه اس از جنس سکوریت ساخته شده است. ضخامت شیشه ها دارای 10 میلی متری میباشد و همچنین نورپردازی بیرونی دارد که چراغ های آن از چراغ های کم مصرف آفتابی است.

کانتینر فروشگاهی برای این که امنیت بیشتری داشته باشد چهار تا کرکره برقی که دارای ریکو دارن میباشد نصب می‌کنند. یکی از آنها برای درب اصلی کانتینر است که سه تای دیگری برای قسمت های شیشه ای طراحی شده است تا بتوان به راحتی بعد از اتمام ساعت کاریشان تمامی سطح هایی که با شیشه است را با کرکره بپوشانند.

این نوع کانتینر همانطور که گفته شد دارای ابعاد استاندارد است و برای حمل و نقل کمی بزرگ به نظر می‌رسد. برای حمل این سازه باید محوز بار ترافیکی در پایانه های حمل و نقل به همراه یک خودروی سواری که آن را اسکورت کند می‌توان آن را حمل کند و هیچ گونه مشگلی هم پیش نمی‌آید.

امکانات کانتینر های فروشگاهیامکانات کانتینر فروشگاهی

در این نوع سازه های فروشگاهی میتوان از موارد زیر استفاده کرد.

  1. ویترین
  2. یخچال های فروشگاهی و صنعتی
  3. انواع قفسه های فروشگاهی
  4. کپسول های آتش نشانی برای مقابله با خطر
  5. سیستم تهویه
  6. انواع درب و پنجرها
  7. (کانتینر ویلایی)

استفاده از این نوع سازه ها دارای مزایایی هم است. یکی از این مزیت ها استفاده از آن ها در یک فضای اندک است. در محل هایی مشاده می شود که دسترسی ساکنین به یک سوپرمارکت بسیار سخت باشد. در این شرایط میتوان از این سازه ها به عنوان یک فروشگاه کوچک استفاده کرد.

نکته مهم دیگر قابلیت جا به جایی این سازه ها است. می توان فروشگاه را از محلی به محل دیگر منتقل کرد.

نحوه ساخت کانتینر فروشگاهی

به صورت سالنی ساخته می‌شود و امکاناتی از جمله کابینت و وسایل مربوط به فست فود و کافی شاپ و رستوران و فروشگاه ها در آن قرار می‌گیرد. می‌توان برای راحتی کار از قبل هماهنگی داشته باشید تا آنها را در هنگام تولید کانتینر داخل آن نصب کنند.نحوه ساخت کانتینر فروشگاهی

کلیه متعلقات از جمله کولر، مخزن ذخیره آب، کابینت، و اجاق گاز و همچنین دوربین مدار بسته و سیستم فاینتورینگ همه بر عهده خریدار است. با توجه به نیاز خود میتوانید اطلاع بدهید تا این تجهیزات را بر روی محصول آن اضافه کنند.

کانتینر فروشگاهی تمامی ابعاد و سازه ها را قابلیت اجرا دارند.  به عواملی همچون نوع فعالیت شما در کانتینر فروشگاهی و این که شما چ فعالیت هایی میخواهید درآن انجام دهید یا این که وع سازه پیش ساخته شما ثابت یا سیار باشد بستگی دارد.

طوری طراحی شده که هم می‌توان در فضاهای بسته و هم در فصاهای باز از آن استفاده کرد. طراحان این نوع سازه ها باید طوری عمل کنند که با نرم افزار های طراحی آشنایی کاملی داشته باشند تا در باره هر گونه اطلاعاتی که ب روز به روز به روز می‌شوند طرح و مدل های گوناگونی و زیبایی را اراعه دهند. (کانتینر اداری)

این نوع کانتینر با دیگر کانتینر ها کمی متفاوت است زیرا در این نوع سازه فروشنده داخل آن قرار می‌گیرد و قفسه بندی هایی را قرار داده تا محصولات خود را عرضه نماید و به راحتی آنهارا در اختیار مشتریان قرار دهد.

جمع بندی نهایی

امروزه کسانی هستند که به دنبال احداث شغل های خاص هستند. استفاده از این سازه ها به عنوان یک فروشگاه بسیار باب شده است. این فروشگاه می تواند مواد ضروری و لازم مشا را داشته باشد.

امروزه همه ما در اکثر نقاط شهر از این فروشگاه های کانتینری دیده ایم.

Rate this post