کانتینر کوچک

کانتینر کوچک همان طور که از اسمش پیداست کانیتری است که فضای کوچکی را در بر می گیرد. و مقدار فضای کوچکی را داراست. می توان از این کانتینر به عنوان فضای مطالعه و یادگیری و پژوهش و یا پیشبرد دروس دانشگاهی خود در کنار حیاط یا پشت بوم استفادده نمود. و یا ممکن است کیوسکی برای مواظبت و مراقبت از مجموعه خود با کمترین قیمت را برآورد کنید که ابعاد آن تقریبا 6 متری است.

این اتاقک کوچک که طول ان 3 متر و عرض استاندار آن 300 و 250 سانتیمتری و با ارتفاع 2.75 متر بوده است . (کانکس)که می تواند به صورت ثابت یا متحرک با نقشه و طرح های مختلف اجرا شوند. دارای دو پنجره تک جداره آلومینیومی،عایق بندی در جداره ها و سیسم کشی کامل بوده است. و عمر مفید آن در صورتیکه زیاد جا به جا نشود حداقل می تواند 5 سال دوام داشته باشد.

و اگر زیرسقف بخواهیم از آن استفاده کنیم ممکن است بسیار دوام بالاتری نیز داشته باشد. البته این محصول دارای تیپ های دیگری نیز بوده است که مشخصات مختلفی نیز هم دارد.این کانتینرها قابل استفاده برای پیمانکاران و زیر مجموعه های شرکت نفت،گاز و پتروشیمی و پروژه های بزرگ ساختمانی و راهی و جاده ای نیز کارایی زیادی دارد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

استفاده از کانتینر کوچک

یا حتی در راهنمایی رانندگی ، امداد و نجات ، هلال احمر ، اورژانس، آموزش و پرورش، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و … استفاده نمود. کانتینر های کوچک می توانند به صورت سالنی ، دو اتاقه و یا به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه ساخته شوند.ابعاد مناسب ، امکانات ضد سرقت و گرد و غبار بودن این نوع کانتینر باعث گشته تا طرفداران زیادی در همه ی زمینه ها داشته باشد. (کانتینر پیش ساخته)

به گونه ای که اکثرا از آن ها به عنوان فروشگاه یا کیوسک های خدماتی و حتی گاها به عنوان یک سازه سکونت گاهی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.مشخصات کلی این کانتینر کوچک به شرح زیر می باشد: بدنه آهنی با ضخامت 3 میلی متری همراه با تخته های اندود شده الواری. درب های مجهز به قفل های ضد سرقت و درزبندی های عایق کاری شده کانتینر کوچک. به خوبی از محصول و وسایل شما در برابر تابش آفتاب باران و برف و حتی سیل و زلزله نیز محافظت میکند. و این امکان را می دهد که محصول را همراه خودتان انبار کنید. بدون اینکه بتواند دزدی وسایل مورد نظر داخل کانتینر کوچک را به سرقت ببرد.

و از نظر آمارگیری نیز کار را برای شما آسان کرده تا بتوانید تعداد کالاهای موجود در هر کانتینر و در انتهای مجموع انها را به سادگی به دست آورید.

کانتینر کوچک چیست

اینگونه کانتینرها بخاطر قابلیت تبدیل به 2 یا 3 اتاقه با سرویس های آبدارخانه ای و بهداشتی و بخاطر اندازه مناسبی که دارا هستند دارای طرفدارهای بی شماری هستند. و به خاطر جا به جایی راحت آن تریلی که می توان دو دستگاه کانتینر کوچک را به کفه ی تریلی جا به جا نمود. و از طرفی از نظر سالنی نیز متراژ قابل قبولی دراختیار مصرف کننده قرار می دهد تقاضا برای تهیه و خرید آن زیاد است. سه تیپ کانتینر وجود دارد اولی آن اسپیشیال دومی اکسلنت و سومی نرمال است.

یکی از علل پرطرفدار بودن کانتینر کوچک بخاطر قیمت مناسب و تیپ های مختلف این نوع کانتینر است. که مشتریان به خصوصی در این زمینه دارد.

بیشتر بخوانیم : کانکس فروشگاهی

کانتینر کوچک اسپشیالکانتینر کوچک اسپشیال

این نوع کانتینر ها از لحاط مقاومت و طول عمر واقعا مرقوم به صرفه بوده است. و بسیار طول عمر بالایی دارد. این نوع کانتینر ها با کاربری بالا و اداری و مدیریتی در تجهیز کارگاه های عمرانی گاها به عنوان کیوسک های نگهبانی و یا در ساختمان های تجاری به عنوان خانه های سرایداری. و در ویلا یا باغ ها به عنوان محل استراحت و اتاقک های ساده و شخصی استفاده می گردد.این نوع کانتینر ها همانطور که از اسمش پیداست در درجه ی بالایی هستند. و از لحاظ همه نوع دارای کیفیت به سزایی برخوردار هستند. (کانتینر ویلایی)

از این جهت می توان این نوع کانتینر ها را بیشتر مورد اعتماد قرار داد. زیرا هم از لحاط کیفیت از نوع درجه بالایی برخوردار هستند. و هم از لحاظ مقاومت بالایی در این نوع کانتینر کوچک اسپشیال نامبرده شده است.

کانتینر اکسلنت

کانیتینرها تیپ اکسلنت از لحاظ مقاومت و طول عمر مورد تایید کارشناسان فنی می باشد. و جز کانتینر های نیمه سنگین می باشد. این نوع کانیتنر دارای استاندارد های لازم کیفیتی می باشند و زیر نظر متخصصین فنی ساخت و مونتاژ می شود. و کاربرد این سازه بیشتر در مصارف پروژه های عمرانی به عنوان دفتر کار اداری و استقرار مهندسین پروژه ها مورد بهره وری قرار میگیرد.

این نوع سازه ها با اضافه کردن آبدارخانه و گاها سرویس بهداشتی مورد رضایت بیشتر کاربران از این سازه می شود. کانتینر های تیپ اکسلنت با توجه به کیفیت استاندارد های که داراست از قیمت پایینی برخوردار است. و این مشخصه باعث تقاضای بیشتر پروژه ها و کاربرهای این نوع کانتینر است. کانتینرهای تیپ اکسلنت توان برابری با تیپ های ممتاز دیگر شرکت ها را دارا می باشد.

کانتینر نرمال

کانتینر نرمال

ارزانترین نوع کانتینر این نوع کانتینر ها هستند که عموما برای تجهیز کارگاه ها و اسکان پرسنل کارگاهی در پروژه های عمرانی و ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. و گاها به عنوان انبار تجهیزات کارگاه های عمرانی و نگهبانی مورد بهره برداری قرار میگیرد. از نظر قطر پروفیل های استراکچر ورق های سقف و نوع درب و پنجره و تخته کف و عایق و دیوار پوش داخلی فرصت های زیادی دارد. (انواع کانکس)

و مشتری این کانتینر ها عموما جهت مصارف موقت دو تا سه ساله بیشتر این نوع کانتینر هستند. و خواهان این نوع کانکس ها می تواند باشد.

کانتینر ساندویچ پانل کوچککانتینر ساندویچ پانل کوچک

این نوع کانتینر در جاهای مختلف و زیادی کاربرد دارد. از قبیل ویلاهای مسکونی و فروشگاهی و تجاری ودارویی و مواد غذایی کاربرد دارد. علت بازدید بیشتر از این نوع کانتینر سبک بودن عایق پلی اورتان تزریقی و مقاوم در برابر سرما و گرما و رطوبت و مقاومت کردن زیاد فشار باد که باعث صرفه جویی و به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی در زمینه انرژی می باشد. و مشخصات فنی این نوع کانتینر ایمنی در ساخت و کاهش وزن و مقاومت در برابر زلزله و انعطاف پذیری در تولید کانتینر های سفارشی. و افزایش استحکام و عمر سازه های کانتینر و کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی کاربرد چندانی دارد.

روش های ساخت کانتینر 6 متری کوچک

از مصالحی چون شاسی از تیرآهن 12 به صورت دو تیر موازی استفاده می شود. و اسکلت از پروفیل 9 کیلویی بهره می برد و ورق بدنه از نوع گالوانیزه به ضخامت 30% با رنگ الکترو استاتیک دو طرف است .و تخته کف از نوع ام دی اف یا نئوپان همراه با کفپوش طرح پارکت و دیوارپوش داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشوی سفید و در آخر برق کشی و جای مخصوص دریچه کولر می باشد.

یعنی برای ساخت یک کانتینر کوچک حتما باید از این وسایل استفاده شود. که بتوان یک کانتینر کوچک را تولید کرد.

Rate this post