کانکس بزرگ

چیزی که در ذهن تمام مردم از کلمه کانکس شکل می گیرد، یک اتاقک کوچک است. اکثر مردم فکر میکنند که کانکس ها فقط همان کیوسک ها هستند. اما همیشه اینطور نیست. این نوع کانکس بزرگ می توانند در ابعاد بزرگ تری نیز ساخته شوند.

کانکس ها در ابعاد بزرگ نیاز به فضایی بزرگ برای استقرار دارند. در این نوع سازه ها معمولا اتاق های متعددی می توان تعبیه کرد. این نوع سازه ها دارای کاربری های متعددی است. (کانتینر) برای نمونه می توان از آن ها به عنوان یک سازه اداری استفاده کرد ، یا می توان از آن ها به عنوان یک مدرسه و یا کلاس درس استفاده کرد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

کاربرد کانکس بزرگکاربرد کانکس بزرگ

این نوع سازه ها در ابعاد بزرگ برای کاربرد هایی ساخته می شود که نیاز به اتاق های زیادی داشته باشد. اما نکته ای وجود دارد که بسیار قابل توجه است، برای حمل و نقل کانکس ها در ابعاد بزرگ مشکلاتی وجود دارد. با توجه به این موضوع این نوع سازه ها در محل اجرا می شود. اتصال آن ها در محل انجام می شود.

ساختن این نوع سازه ها می تواند با مصالح و مواد اولیه مختلف انجام می شود. به عنوان مثال این نوع سازه ها را می توان با ساندویچ پانل ساخت و حتی می توان کف این سازه ها سرامیک کار کرد.

حتی می توان با ورق های گالوانیزه و کف تخته ای نیز این نوع سازه ها را اجرا کرد. حتی می توان به عنوان کاربری های غذایی و دارویی از آن ها استفاده کرد.

حتی می توان کف و دیواره ها را با ورق های استیل پوشاند. استفاده کردن از درب و پنجره ها ضد گرد و غبار بسیار موثر است در این نوع سازه ها. (کانتینر ویلایی)

البته از این نوع سازه ها به عنوان رستوران های بین راهی و توقف گاهی برای مسافران است. ویلاهای پیش ساخته بزرگ و دفاتر اداری برای سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع سازه ها دارای مقاومت های بسیاری هستند. امنیت این نوع سازه ها در برابر زلزله بسیار تضمین شده است.

ساخت کانکس بزرگ در ابعاد بزرگ

برای تولید این نوع سازه ها نیاز به یک تیم فنی و کارشناسی است. باید محاسبات سازه ای روی آن ها انجام شود. در این محاسبت خطاهای احتمالی بررسی می شود. اگر غیر از این باشد در ساخت کانکس ها با مشکل خطای انسانی رو به رو می شوند. در صورت بروز این خطا ها ممکن است سرمایه اولیه شما از بین برود.

پیشنهاد می شود برای داشتن یک سازه بزرگ ، ابتدا یک تولید کننده حرفه ای پیدا کنید. بعد از این کار باید طراحی و کارهای کارشناسی را به تیم فنی بسپارید.
محل قرارگیری سازه بررسی می شود و بعد از آن طراحی ها و کارشناسی های لازم انجام می شود. پیشنهاد ما به شما این است که سازه های بزرگ خود را از نوع ساندویچ پانل بسازید. این موضوع باعث می شود تا سازه شما دارای عمر بالاتری باشد.

این نوع ساندویچ پانل از نظر عایق بندی برای سرما و گرما نیز بسیار مناسب است. اما تفاوتی که با یک سازه معمولی دارد ، این است از نظر هزینه های اولیه کمی بیشتر است. اما اگر مدت زمان استفاده و استحکام سازه برای شما اهمیت زیادی داشته باشد حتما از این روش استفاده می کنید. (کانتینر اداری)

حمل و نقل کانکس بزرگحمل و نقل کانکس بزرگ

در مطالب قبلی در مورد سازه هایی صحبت کردیم که به صورت تکی ساخته می شوند و به محل مورد نظر منتقل می شوند. امام در سازه ها با ابعاد بزرگ به دلیل ابعادی که دارند ، سازه ها به صورت چند تکه ساخته می شوند.

به محل مورد نظر منتقل می شوند و اتصال سازه ها در همان محل اتفاق میفتد. هر قسمت این نوع سازه های بزرگ با استفاده از ماشین های مخصوص حمل می شود.

البته راه دیگری نیز وجود دارد که بتوان بدون در نظر گرفتن مشکلات حمل و نقل سازه ای با ابعاد بزرگ داشت. به این صورت که می توان سازه را از پایه در محل ساخت.

مزایای استفاده از کانکس

استفاده کردن از کانکس ها دارای مزیت های مختلفی هستند. در ادامه این مقاله سعی می کنیم تا حدودی شما را مزایای استفاده از این نوع سازه ها آشنا کنیم. (انواع کانکس)

مقاومت در برابر زلزله

مزایای استفاده از این نوع کانکس ها به کم شده هزینه ها و سرعت اجرا محدود نمی شود. یکی از نکته ای مهم در استفاده از این سازه ها مقاومت بالا در برابر زلزله است. به دلیل این که مقاومت سازه در برابر زلزله ارتباط مستقیمی با وزن آن دارد، این سازه ها دارای امنیت بالایی است.

در هنگام زلزله با توجه به سبک بودن وزن مصالح استفاده شده، امکان خرابی بسیار کم است. حتی اگر خرابی هم اتفاق بیفتد به دلیل این پایین بودن وزن خسارت های جانی کسی را تهدید نمی کند.

قابلیت ترمیم و باز سازی سازهقابلیت ترمیم و باز سازی سازه

یکی دیگر از ویژگی هایی که در این سازه ها بسیار اهمیت دارد قابلیت ترمیم و بازسازی آن است. زمانی که سازه شما نیاز به ترمیم داشته باشد می توانید با هزینه های بسیار پایین آن را انجام دهید.

تعمیر هر قسمت به سادگی و جداگانه انجام می شود. با انجام این تعمیرات می توانید عمر مفید سازه را افزایش دهید. این موضوع در سازه های مسکونی بسیار مورد توجه است. به دلیل اینکه در سازه های مسکونی لوکس بودن سازه بسیار اهمیت دارد.

بیشتر بخوانیم : کانتینر بزرگ

قابلیت جا به جایی و حمل و نقل

یکی از ویژگی های اصلی این نوع سازه ها قابلیت جا به جایی آن است. گاهی موارد پیش می آید که زمان کافی برای ساخت و ساز های سنتی ندارید می توانید به راحتی از این نوع سازه ها استفاده کنید.

به راحتی منتقل کردن سازه های پیش ساخته به محل مورد نظر انجام می شود. این جا به جایی می تواند برای رستوران های سیار بسیار مناسب باشد. استفاده از این نوع سازه ها برای رستوران های سیار و یا کافه های سیار بسیار مناسب است.

قابلیت فروش

یکی دیگر از بهترین مزایایی یک سازه می تواند داشته باشد، قابلیت فروش آن است. شما بعد از استفاده از سازه خود می توانید آن را به عنوان یک سازه دست دوم بفروشید. با این کار می توانید مقداری از سرمایه خود را برگردانید.

امروزه طرفداران این نوع سازه ها بسیار زیاد شده است. این گزینه برای ساخت وساز های سنتی وجود ندارد. اما در این نوع سازه ها می توان این موضوع را تجربه کرد. (کانتینر پیش ساخته)

مشخصات فنی کانکس بزرگمشخصات فنی کانکس بزرگ

به دلیل این که این سازه ها در ابعاد بزرگ ساخته می شوند. به صورت چهار تیکه و یا سه تیکه ساخته می شوند. در این صورت می توان آن را از هم جدا کرد و دوباره به یک دیگر متصل کرد. این شرایط فقط در صورت استفاده از نوع ساندویچ پانل است.

اما اگر بخواهید از نوع دیگر مصالح استفاده کرد، باید سازه را در محل اجرا کنید. به طوری که از پایه در محل ساخته می شود. از این نوع سازه ها برای کاربری های متفاوت می توانید استفاده کنید.

جمع بندی نهایی

زمانی که دارای فعالیت هایی هستید که نیاز به محلی بزرگ دارید، می توانید به راحتی از این نوع کانکس های بزرگ استفاده کنید. می توان از این سازه های بزرگ به عنوان مدرسه در محل های محروم استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید کانکس بزرگ

با مراجعه به بازار خرید کانکس بزرگ می توان انواع مختلفی از کانکس های بزرگ را جهت رفع نیازهای مختلف سفارش داد. آن دسته از مشتریانی که نیاز به فضای بیشتری دارند انواع کانکس بزرگ را برای خرید انتخاب می‌ کنند. مرکز عرضه کننده کانکس بزرگ در نظر دارد انواع کانکس را در ابعاد بزرگ و متناسب با نیاز متقاضیان در اختیار آنها قرار دهد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

چه کسانی متقاضی خرید کانکس بزرگ هستند؟

چه کسانی متقاضی خرید کانکس بزرگ هستند؟

چه کسانی متقاضی خرید کانکس بزرگ هستند؟

کانکس ها دارای انواع مختلفی بوده و در ابعاد گوناگون تولید و به بازار عرضه می ‌شوند. کانکس های بزرگ از جمله محصولاتی هستند که در بازار عرضه کانکس در دسترس خریداران قرار می ‌گیرد.کانتینر این محصولات سازه های پیش ساخته ای هستند که ابعادشان از حد متعارف بزرگتر می باشد. لازم به ذکر است منظور از کانکس های بزرگ در اینجا آن نوع کانکس هایی است که ابعادشان از ۴۰ متر مربع بزرگتر است. و قابلیت جا به جایی آنها به صورت یکجا وجود ندارد.

اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید چه کسانی متقاضی سفارش و خرید کانکس بزرگ از بازار هستند. در پاسخ به این سوال باید گفت بیشترین موارد استفاده از کانکس های بزرگ به استفاده از آنها به عنوان سازه ویلایی، دفتر اداری و کمپ کارگاهی مربوط می ‌شود. بر این اساس زمانی که به طور مثال شما نیاز به یک پذیرایی بزرگ و تعداد زیادی اتاق خواب داشته باشید. استفاده از کانکس های بزرگ جهت ساخت سازه ویلایی می ‌تواند نیازمندی ‌های شما را به نحوی مطلوب تحت پوشش قرار دهد.

ساخت کانکس های بزرگ به چه شکل انجام می ‌شود؟

برای آن که سفارش و خرید کانکس بزرگ بتواند نیاز مشتریان را به خوبی تامین کند ۲ روش کلی جهت ساخت کانکس بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. بهره گیری از این روش ها بستگی به شرایط هر یک از متقاضیان خرید کانکس بزرگ داشته و بسته به شرایطی که هر مشتری دارد. می‌ توان یکی از این روش ها را برای ساخت انواع کانکس بزرگ به کار گرفت.

در روش اول زمانی که قرار است طراحی کانکس بزرگ انجام شود. پلان کانکس به نحوی چیده می ‌شود که قابلیت جداسازی قسمت ‌هایی از آن از یکدیگر وجود داشته باشد. به این ترتیب می ‌توان کانکس های بزرگ را در زمان حمل و جا به جایی آنها به قطعاتی در ابعاد کوچکتر تقسیم کرد.

اما روش دیگری که برای ساخت انواع کانکس بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. به این شکل است که کلیه مراحل گوناگون ساخت کانکس بزرگ در محل مورد نظر انجام می شود. بر این اساس جهت ساخت کانکس های بزرگ می بایست کلیه مصالحی که برای اجرا و ساخت آنها احتیاج داریم. به مکانی که برای استقرار کانکس در نظر گرفته شده است انتقال داده شود. در چنین حالتی مصالح مورد استفاده به صورت خام در محل استقرار کانکس به کار گرفته شده. و همه مراحل ساخت کانکس در همان مکان انجام می شود.

بیشتر بخوانیم : کانتینر بزرگ

چند نمونه از کانکس های بزرگ

چند نمونه از کانکس های بزرگ

چند نمونه از کانکس های بزرگ

کانکس های بزرگ موارد استفاده مختلفی دارند. که با مراجعه به مرکز خرید کانکس بزرگ می ‌توان بسته به نوع نیاز هر یک از آنها را سفارش داده و در محل مورد نظر مستقر نمود. در این فرصت چند نمونه از انواع کانکس بزرگ را جهت آگاهی علاقه مندان معرفی می کنیم.

  • کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی سازه هایی هستند که شباهت زیادی به خانه های ویلایی داشته. و بخش های مختلفی همچون اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و… دارند. مشتریان این فرصت را در اختیار دارند که کانکس های ویلایی را مطابق با نیاز و سلیقه خود به صورت تک خوابه، دو خوابه و… سفارش‌ دهند.

  • کانکس اداری

کانکس اداری یک نوع کانکس بزرگ است که ساخت آن به منظور استفاده به عنوان دفاتر کار مورد توجه قرار دارد. کانتینر آماده استفاده از کانکس های اداری می‌ تواند به صورت موقتی یا دایمی باشد.

  • کانکس رستوران

    کانکس رستوران

    کانکس رستوران

کانکس رستوران نوع دیگری از کانکس های بزرگ به شمار می رود که مورد توجه متقاضیان خرید کانکس بزرگ قرار دارد. کانکس رستوران که دارای آشپزخانه می باشد امکانات مختلفی نظیر مکان طبخ غذا، سرویس بهداشتی، آبگرمکن، کابینت، شیرآلات و… دارد.

در صورتی که شما هم نیازمند سفارش انواع کانکس بزرگ هستید. کافیست با مرکز عرضه کننده کانکس بزرگ تماس بگیرید. تا اطلاعات لازم در خصوص نحوه سفارش این محصولات را دریافت کنید.

Buy a large container

Rate this post