کانکس کوچک

کانکس ها با توجه به نوع کارکرد و یا ابعاد مختلف به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند . که با توجه به نیاز و سفارش مشتری ساخته می شوند. کانکس های کوچک نوع خاصی و پر استفاده از کانکس ها است که به علت هزینه کم و اشباع کردن فضای کم محبوبیت بیشتری دارد.

وقتی که شما به کلمه کانکس می اندیشید در واقع انچه در ذهن شما از کانکس به تصویر کشیده می شود . همین کانکس کوچک است زیرا که این کانکس بیشترین کاربرد در بین کانکس های مختلف دارد. (کانتینر)

کانکس های کوچک به علت هزینه کم در مناطق آسیب دیده بیشترین کارایی را دارند . و یا برای اسکان کوتاه مدت در سایر شرایط نیز مناسب می باشند. خانه های ساخته شده با کانکس های کوچک علاوه بر اشغال فضای کم و حمل و نقل و نصب سریع، دارای امکانات فراوان و کافی برای اسکان کوتاه مدت مردم دارد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکس های کوچک:انواع کانکس کوچک

  • کانکس اتاقی ۶ متری
  • کانکس سالنی ۱۵ متری
  • کانکس ۱۵ متری با نمای چوب
  • کانکس نگهبانی و حراست
  • کانکس مسکونی کوچک
  • کیوسک فروشگاهی کوچک و ارزان

کانکس اتاقی ۶ متر مربعی:

اگر شما می خواهید یک اتاق کوچک در حیاط خود و یا پشت بام داشته باشید . تا از ان برای اتاقی برای مطالعه یا سرگرمی استفاده کنید یا می خواهید تا اتاقی برای نگهبان مجموعه یا کوچه داشته باشید. این نوع از کانکس ها مناسب ترین نوع برای شما می تواند باشد.

همان طور که از نام این کانکس مشخض است ابعاد این کانکس ۶ متر مربع می باشد . یعنی ۳ متر طول و ۲ متر عرض دارد. همچنین این کانکس دارای دو پنجره دو جداره و یک درب تک جداره از جنس و متریال آلومنیوم که در برابر گرما و سرما و صدا و همچنین گرد و غبار مقاوم است.

سیم کشی این کانکس به زور کامل در سرتا سر آن صورت گرفته است . تا کاربر بتواند به راحتی هر چه تمام تر از آن استفاده کند. عمر مفید این کانکس در صورت اینکه به خوبی استفاده شود و جا به جا نشود حداقل ۵ سال می‌ باشد و در صورتی که در فضای مسقف از آن استفاده کنید حتی ممکن است بیشتر نیز بشود.

شایان ذکر است که بر اساس تیپ و نوع محصول سفارش شده ممکن است . قیمت متفاوتی داشته باشد، هر چند که قیمت تمام شده این محصول نسبت به سایر کانکس ها کمتر و کاملا اقتصادی است.

کانکس سالنی ۱۵ متر مربعیکانکس سالنی 15 متر مربعی

این کانکس یک اتاق به طول ۶ متر و عرض ۲.۴ متر است که به شکل سالنی دارای دو پنجره جهت نورگیری و روشنایی داخل آن و یک درب برای ورود و خروج افراد از آن ساخته شده است. از آن برای اتاقکی در جایی در باغ و یا مقری برای اسکان حراست یا پرسنل کاری یک کارگاه ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع از کانکس های کوچک دو تیپ با دو درجه کیفیت a  و b دارند که قیمت تمام شده درجه a با توجه به کیفیت و مقاومت مصالح به کار رفته در آن به نسبت بیش تر است . همچنین شکل ظاهری این دو تیپ با هم فرق می کند.

به طور معمول نیمه عمر مفید با توجه به مصرف از این دو تیپ باهم متفاوت است. در صورت استفاده نرمال از کانکس ها،  عمر مفید نوع a سه برابر عمر مفید نوع b  می باشد . یعنی اینکه تیپ a ۱۵ سال و تیپ b ۵ سال عمر مفید دارد.

کانکس ۱۵ متر مربعی با نمای چوب

مصالح چوبی از گذشته تا اکنون به عنوان مصالحی اصلی و ارگانیک همواره در درجه لوکس ترین و پر طرفدار ترین نوع مصالح در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گرفتند . که البته با توجه به شرایط ذکر شده بایستی این متریال را جزوه گران قیمت ترین مصالح دانست.

شرکت ما با روش استراکچر و سقف فلزی و نمای چوب طبیعی باعث کاهش هزینه نهایی شده تا مشتری بتواند با حداقل بهای پرداختی ممکن یک کانکس چوبی با نمای کاملا طبیعی داشته باشد. نمای این ساز ها از چوب روس است که به وسیله رزین در برابر حشرات و پوسیدگی مقاوم شده اند. (کانکس پیش ساخته)

این محصول هم مانند کانکس ساده ۱۵ متر مربعی دارای دو تیپ بوده است . که در نوع گران قیمت تر a یک لایه ورق فولادی گالوانیزه شده با ضخامت ۵۰ میلی متر زیر لایه چوبی قرار گرفته است تا کانکس ضد سرقت شود. همچنین درب یک جداره آلومنیومی و دو پنجره دو جداره و استراکچر این سازه بسیار مقاوم بوده است.

طول عمر مفید این سازه نسبت به سازه ساده آن کمی کمتر است . به عبارتی طول عمر مفید نوع a حدود ۱۲ سال و نوع b  حدود ۴ سال است که این اعداد با فرض استفاده نرمال از کانکس در نظر گرفته شده است. در صورتی که در جای مسقف از آن استفاده شود به طبع طول عمر مفید آن بیشتر می شود. همچنین در صورت موجود نقص و کاستی در این سازه می توان با بازسازی مجددا از آن استفاده کرد.

کانکس نگهبانی و حراستکانکس نگهبانی و حراست

کانکس نگهبانی کوچک با ابعاد کوچک دو متر در دو متر و با سه طرف پنجره و یک درب برای ورود و خروج بسیار برای نگهبانی و حراست مناسب است. این سازه از جمله کانکس های ارزان قیمت بازار می باشد. که برای نگهبانی از محله ها، باغ ها، مجمتع ها و پروژه های عمرانی می توان از آن استفاده کرد. (کانتینر سرویس بهداشتی)

کانکس مسکونی کوچک

بیشترین کانکس فروش رفته در بازار کانکس مسکونی است و تصویر ما از کانکس نیز چیزی برای سکونت است. این کانکس از ۱۲ متر مربع تا ۲۰ متر مربع در بازار موجود می باشد که با توجه به ابعاد دارای اتاقک ها به اندازه مختلف خواهد بود.

بخش جدایی ناپذیر این کانکس ها سرویس بهداشتی و یک آبدار خانه و آشپز خانه است . که در تمام خانه ها ثابت فولادی و بتنی نیز دیده می شود.

این کانکس ها بیش تر برای باغ یا مناطق آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرند. که سفارش دهنده خواهان نازل ترین قیمت و مناسب ترین کیفیت است. به عبارتی اگر شما می خواهید در باغ خود به جای یک باغ ویلای ثابت بتنی یا فولادی،‌ یک سازه ارزان تر و به همان نسبت مقاوم داشته باشید میتوانید از این سری از کانکس ها استفاده کنید . و یا اگر خدای نا کرده زلزله یا سیل یا حادثه ای طبیعی رخ داده باشد شما در آن شرایط اضطراری می توانید با کمترین قمیت مسکنی موقت و به نسبت مقاوم داشته باشید. (انواع کانکس)

 کیوسک فروشگاهی کوچک و ارزانکیوسک فروشگاهی کوچک و ارزان

کیوسک های فروشگاهی بیش تر برای دکه های روزنامه فروشی و فروشگاه های بین راهی مناسب هستند . که با ابعاد کوچکی دارند می تواند در هر جای ممکن استقرار یابند. این کانکس ها معمولا در ابعاد ۴ متر طول در ۲.۴ متر عرض هستند که در دو درجه کیفیت a و b توسط شرکت ما تولید شده است.

نکته های نهایی

محل قرار گیری درب و پنجره متناسب با سفارش مشتری قابل تغییر بوده است و قمیت نهایی آن نیز به طبع تغییر خواهد کرد. عمر مفید پیش بینی شده کاملا تجربی بوده و متناسب با نوع مصرف توسط خریدار میتواند تغییر کند. تفاوت کیفیت نوع درجه a  و b  در مصالح استفاده شده در آن و مقاومتی که در برابر شرایط مختلف از خود می توانند نشان دهند متغییر است. بنابراین قیمت این دو تیپ نیز متفاوت خواهد بود.

جمع بندی

کانکس های کوچک با توجه به قیمت کم و ابعاد کوچکی که دارند . بیشترین استفاده را در بین کانکس های مختلف دارا هستند. این کانکس ها بیشتر برای محل هایی مورد استفاده قرار می گیرند که مشتری فضا کمی را داراست.

خرید کانکس کوچک

این روز ها تقاضای زیادی برای خرید کانکس کوچک ایجاد شده است. دلیل این موضوع را می توان حجم بسیار بالای مزایا و کاربرد های این دسته از محصولات دانست . در واقع این کانکس ها را می توان برای طیف زیادی از امور مورد استفاده قرار داد .

از طرفی دیگر بیشتر کانکس های مورد استفاده برای امور مهم هم در ابعاد کوچک تولید می شود . همین مورد سبب شده این روز ها بسیاری از مشتریان خرید کانکس کوچک را در اولویت خود قرار دهند . البته با وجود این تقاضا اما هنوز هم تعداد زیادی از مردم، اطلاعات جامع و دقیقی در رابطه با این دسته از محصولات ندارند .

ما در ادامه ی این متن سعی می کنیم تا مهم ترین نکات در حین خرید کانکس کوچک را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. شما می توانید با لحاظ کردن این نکات ، خرید بهتر و دقیق تری داشته باشید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکسانواع کانکس

همانگونه که اشاره کردیم ، بسیاری از انواع کانکس ها، در سایز کوچک تولید می شود . از جمله این کانکس ها می توان به کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس اداری ، کانکس نگهبانی و کانکس پلیس اشاره نمود . این مدل از کانکس ها کاربری ویژه ای دارند . همین کاربری ویژه سبب شده تا نیازمند فضا و گنجایش چندان زیادی هم نباشند .

لذا باید قبل از خرید کانکس کوچک ابتدا نیاز و هدف خود را تعیین نمایید . برای مثال چنانچه به دنبال خرید کانکس رستوران و یا کانکس ویلایی باشید، نمی توانید چندان روی کانکس های کوچک حساب باز کنید . پس بهتر است ابتدا هدف خود را تعیین نمایید.

ویژگی های ساختاری کانکس

دومین فاکتوری که باید در حین خرید کانکس کوچک بدان توجه داشته باشید ، ویژگی های ساختاری آن می باشد . جنس بدنه ، متریال به کار رفته ، امکانات موجود و… از جمله ویژگی های ساختاری است که باید حتما آنها را بررسی نمایید . این فاکتور ها با توجه به نوع کانکس تغییر می کند.

برای مثال اگر شما قصد خرید یک کانکس نگهبانی را دارید، بهتر است به دنبال مدل هایی باشد که در ساختار خود چوب ، بتن سبک و یا پی وی سی دارند . چرا که وجود این مصالح باعث می شود تا دمای داخلی کاهش یافته  و سکونت در آن راحت تر باشد . این در حالی است که برای کانکس کوچک سرویس بهداشتی نیازی نیست که چندان روی آن حساس باشید .

اما در مدل های سرویس بهداشتی بهتر است به میزان امکانات موجود، لوله کشی و بخش بندی ها دقت بیشتری داشته باشید . در هر حال شما می بایست در حین خرید کانکس کوچک تمامی این موارد را بررسی نمایید تا دقیقا مطابق نیاز شما باشد .

ابعاد کانکس کوچک

این دسته از کانکس ها همانگونه که از نامشان پیداست، دارای ابعاد و اندازه های کوچکی هستند . البته لازم به ذکر است که منظور ما از کانکس های کوچک در واقع، در مقایسه با سایر کانکس های موجود در بازار است وگرنه کوچکترین کانکس های موجود هم می توانند ابعادی معادل یک خودرو داشته باشند کانتینر دو طبقه.

اما با این اوصاف هنگامی که می گوییم کانکس کوچک یعنی آن دسته از کانکس هایی که ارتفاعشان در محدوده ی ۲ الی ۵ متر واقع شده است . البته این مورد تنها محدود به ارتفاع است و نمی توان برای سایر ابعاد، یک محدوده ی مشخص تعیین کرد زیرا این مورد به نوع کانکس وابسته است. برای مثال کانکس های نگهبانی در مقایسه با کانکس های سرویس بهداشتی ابعاد بزرگتری دارند. به همین جهت می بایست ابعاد را متناسب با نوع محصول تعیین کرد .

قیمت کانکس کوچکقیمت کانکس کوچک

قیمت یکی دیگر از مهمترین مولفه هایی است که باید در حین خرید کانکس کوچک بدان دقت کنید . در واقع بیشتر مردم روی این فاکتور حساسیت بالایی دارند. در رابطه با قیمت ، گستردگی بسیار زیادی وجود دارد .

دلیل این موضوع هم تاثیر پذیری قیمت از فاکتور های مختلفی نظیر ابعاد ، مدل ، امکانات و… می باشد که همگی می توانند این قیمت ها را تغییر دهند . در این بین تولید کننده هم فاکتور دیگری است که می تواند تاثیرات بالایی بر روی دامنه قیمت داشته باشد . برخی از تولید کنندگان سعی دارند تا با کاهش کیفیت محصول، قیمت های رقابتی ایجاد نمایند .

حال این کار می تواند طول عمر مفید کانکس شما را کاهش دهید . گروه کانتین وان جزو قدیمی ترین گروهها در زمینه ساخت کانکس کوچک می باشد .

ما قادر به تولید تمامی مدل های کانکس کوچک هستیم  و آن ها را با ضمانت نامه کتبی خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم . لذا اگر به دنبال خرید کانکس کوچک هستید و یا می خواهید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید ، بهتر است هم اکنون با کارشنان ما تماس حاصل فرمایید .

Rate this post