کانکس انباری

کانکس انباری سازه هایی پر کاربرد برای واحد های آپارتمانی که نیاز به فضایی برای قرار دادن وسایلی که زیاد  مورد استفاده قرار نمی گیرد و یا جایی برای نگهداری آن ها ندارند  کاربرد دارد.

به طور معمول در ساختمان های آپارتمانی چنین فضایی ساخته شده است. (کانتینر) اما برخی مواقع  مواردی وجود دارد که به دلیل محدودیت و یا نیاز به فضا جهت تامین پارکینگ در اول از ساخت آن صرفه نظر شده است.

این سازه های پیش ساخته انباری برای استفاده به عنوان انبار در واحد های مسکونی ، واحد های تولیدی و صنعتی و همچنین کارگاه های عمرانی و ساختمانی می باشد.

نوع  و ابعاد و سایز این سازه ها به در خواست خود خریدار بستگی دارد.و از یک فضای کوچک به ابعاد ۱×.۱۵  تا به اندازه یک سوله بزرگ ۱۰×۲۰و یا حتی بیشتر ممکن است متغییر باشد.

برخی از این سازه های انباری  در کارخانه ها و برخی دیگر در محل نصب  می شوند. برخی از آنها مجموع چند انباری در کنار یکدیگر قرار می‌ گیرند و برخی مواقع هم  نیز به یک دیگر  متصل می شوند.

خصوصا آن هایی  که برای واحد های مسکونی به صورت کانکس های انباری در پشت بام ساخته می شوند. و  یا پارکینگ طبقات زیر هم کف  و یا حتی حیاط های منازل هم نصب می شوند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانکس انباریانواع کانکس انباری

کانکس های  انباری  به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.از طرفی  دیگر نیز انواع کانکس انباری قابل برسی بوده که آن نیز نوع کاربری مسکونی یا صنعتی آن می باشد.

معمولا در نوع مسکونی بعد کوچک و در نوع صنعتی ابعاد های بزرگ وجود دارد.  و گاهی اوقات به  اندازه یک سوله می باشند.

سازه های پیش ساخته انباری انواع گوناگونی دارند و هر کدام کاربرد های متفاوتی را به همراه دارند. که در  ادامه مطلب در باره آن ها گفته شده است.

 1. کانکس انباری واحد مسکونی
 2. کانکس انباری در حیاط
 3. کانکس های انباری روی بام
 4. ساخت انباری در محل
 5. کانکس های انباری پیش ساخته
 6. کانکس انباری کارگاهی یا عمرانی
 7. کانکس انباری ساده و یا معمولی
 8. (کانتینر دوبلکس)

کانکس انباری برای واحد مسکونی

یکی از انواع کانکس های انباری را می توان برای واحد های  مسکونی مورد استفاده قرار داد. معمولا آپارتمان ها بیشتر از این کانکس های انباری استفاده می کنند. زیرا معمولا بسیاری از آپارتمان ها انباری کافی برای تمامی طبقه های ساختمانی را ندارند  و یا اندازه آن ها جوری است که وسایل های فرد درون آن جای نمی گیرد.

در این مواقع ها کانکس های انباری می توانند بهترین انتخاب برای این چنین شرایط هایی باشند. زیرا  کانکس های انباری در ابعاد مختلفی تولید می شوند  و می توانید نوع مورد نظر را در ابعاد مختلف خریداری کنید.

این را هم بدانید  که کانکس های انباری را می توانید در پارکینگ و یا پشت بام منازل خود هم قرار داد. البته قبل از خرید باید مشخص نمایید که کانکس در چه بخشی از منزل قرار خواهد گرفت. تا کانکس را دقیقا با شرایطی خریداری نمایید که مورد استفاده قرار گیرد.

مثلا: کانکس هایی که برای پشت بام تولید می شوند باید دارای سایه بان باشند که هم مواقعی که باران می آید بر روی آن ها نبارد و هم نور خورشید به طور مستقیم به آن ها نتابد و باعث کاهش عمر سازه نشود.

همچنین کانکس های انباری باید به گونه ای ساخته شوند که توانایی تحمل وزن را داشته باشند. همچنین بتوانند در برابر وزش باد مقاومت کنند.

بیشتر بخوانیم : کانکس معدن

کانکس انباری در حیاطکانکس انباری در حیاط

بنا به دلایل مختلفی امکان دارد اکه یک خانه یا آپارتمان و یا حتی شرکت های تولیدی نیاز به فضایی دارند. تا بتوانند برخی از وسایل ها و ابزار ها یهود را در داخل آن انبار کنند و در مواقع نیاز از آن جا بر دارند.

در چنین حالتی ساخت کانکس در حیاط برای انباری یکی از شایع ترین و سریع ترین روش های موجود بوده که بدون انجام عملیات بنایی و یا نیاز به صرف زمان زیاد در هر فصلی از سال به سرعت این کار را انجام می دهند.

در گونه های آپارتمانی معمولا انباری ها کوچک بوده که در گوشه حیاط به طور  چند واحد بهم متصل شده ساخته می شود. اما در کارخانه جات ها هم به دلیل بزرگ بودن مساحت حیاط و هم نیاز به فضای بیشتر معمولا اقدام به احداث کانکس در حیاط خود با ابعاد بزرگ و برخی اوقات هم  به اندازه یک سوله می کنند.

ویژگی کانکس انباری در حیاط

یکی از روش های معمول برای ساخت فضایی به عنوان انبار واحد های مسکونی بشمار می رود. و دارای مزیت هایی نسبت به ساخت آن بر روی بام می باشد.

به عنوان مثال وقتی کالا یا چیزی را می خواهیم در آن قرار دهیم . اگر انباری در پشت بام احداث شده باشد مجبور می شویم که باید آن را تا روی بام ببریم و در جایی که آسانسور نباشد. و یا حجم کالای مورد نظر حجیم  باشد.

در این مواقع شرایط خیلی سخت می شود که کالا را درون انباری قرار دهیم.  اما اگر سازه انباری در داخل حیاط ساختمان  ساخته شده باشد راحت تر می توانید به سازه و ابزار های داخل آن دسترسی داشته باشید. و حتی می‌ توانید اتومبیل خورد را جلوی آن قرار دهید. (تعمیرات کانکس)

در این حالت توجه داشته  باشید  که ساخت کانکس انباری در حیاط در محل مناسبی انجام شود. تا موجب مخدوش شدن زیبایی یا فضای سبز موجود در حیاط نشود. ضمن اینکه دسترسی به آن برای تمامی اهالی ساختمان مقدور باشد.

کانکس انباری  روی پشت بامکانکس انباری روی پشت بام

ساخت انباری پیش ساخته علاوه بر حیاط و در محیط پشت بام از جمله نمونه هایی است.  که این روزها طرفداران زیادی را دارد. گاهی اوقات به جهت فضای کوچک آپارتمان ها و … به ساکنین اجازه نمی دهد  که فضایی در قالب انباری برای خود داشته باشند.

شما می توانید  از انباری پیش ساخته در فضایی  پشت بام آپارتمان ها و خانه های شخصی بهره لازم را ببرید. به همراه حیاط خانه، پشت بام هم می تواند موضوعی باشد که سازه پیش ساخته  را در آن به خوبی جای داد تا وسایلی که مد نظر دارید را درون آن جای بدهید و از آن استفاده کنید.

کانکس پیش ساخته در پشت بام زمانی  که در محلی مانند پشت بام نصب می‌شود. محل قرار گیری کانکس انباری باید از قبل تعیین شده باشد  بخاطر همین کارشناسان امر به مسئله مقاومت و استحکام سازه پیش ساخته به جهت وزش باد در پشت بام توجه زیادی را دارند. (کانکس مسکونی)

از طرفی هم  مکان انباری پیش ساخته در پشت بام باید  در مکانی قرار بگیرد. که در مجاورت کولر نباشد تا به نوعی سیستم کارکردی آن دستگاهها را دچار مشکلی نشوند.

کانکس انباری کارگاهی،عمرانی،ساختمانی

در طرح ها و پروژه های عمرانی  و ساختمانی می توان  برای نگهداری ابزار کار خود و دیگر وسایل ها، آنها را در انباری قرار دهید.

افرادی که در این طرح ها و پروژه هایی مشغول به کار هستند. خیلی وقت ها اتفاق افتاده است که ابزار و متریال هایی ساختمانی و … را نیاز داشتند که هر چه سریعتر تهیه کنند. منتها محلی برای نگهداری و جا دادن آن ابزارها  وجود نداشته.

از طرفی  ابعاد این نوع از کانکس که در واحدهای عمرانی تولیدی بیشترین کاربرد را دارد. در مقایسه با سازه های پیش ساخته انباری ساده، از ابعادی در اندازه های ۳*۶ تا یک سازه ای در ابعاد سوله با اندازه‌‌‌های ۲۰ *۲۰ در بر می گیرد.

فروش کانکس انباری

فروش کانکس انباری یکی از انواع کانکس شرکت کانتین می باشد که کاربردهای فروانی دارد. کانکس انباری، به عنوان انباری در مجتمع های مسکونی، کارگاه ها، کارخانه جات و شرکت ها بکار می رود. اندازه کانکس انباری متفاوت است. این نوع کانس فضایی است برای وسایلی که احتیاج نداریم یا وسایلی که ممکن است دیر به دیر به آن احتیاح پیدا کنیم.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

مزایا کانکس انباریمزایاکانکس انباری

 • اقتصادی و مقرون به صرفه بودن کانکس انباری
 • صرفه جویی در زمان
 • جابجایی آسان
 • قابلیت بازسازی کانکس
 • مقاوت بالای کانکس انباری
 • قابلیت فروش بصورت دست دوم
 • داشتن وزن پایی
 • قابل شستشو
 • عایق مناسب

معایب کانکس انباری

 • پایین آمدن قیمت هنگام فروش
 • محدودیت در اجرای طبقه
 • (کانتینر)

انواع کانکس انباریانواع کانکس انباری

 • کانکس انباری پیش ساخته

این نوع کانکس پیش ساخته، آماده در محل اجرا می شود.

 • کانکس انباری ساده

فروش کانکس انباری در شرکت کانتین  در ابعاد 1.5 در 2 می باشد که شامل یک درب، سیم کشی و قفسه بندی برای منظم شدن وسایل انباری کاربرد دارد.(خرید کانکس انباری)

 • کانکس انباری آماده

فروش کانکس انباری در شرکت کانتین، بصورت آماده به مشتریانی که عجله دارند بفروش می رسد.

 • کانکس انباری برای کارگاه های عمرانی

گاهی اوقات کارگاه های ساختمانی و عمرانی نیاز به فضایی اضافه دارند که وسایلی که الآن استفاده نمی کنند ولی  در زمان های آینده به آن نیاز دارند، انبار کنند.  بهتر است در کارگاه های عمرانی فضایی برای مستقرشدن انبار دار به ورود و خروج انبار در نظر گرفته شود، همچنین داشتن قفل برای درب انبار الزامی است، تا امکان سرقت وجود نداشته باشد.

 • کانکس انباری برای پشت بام

گاهی اوقات بدلیل فضای کوچک پارکینگ و حیاط، ساکنین آپارتمان اجازه نمی دهند که کانکس انباری گذاشته شود. شما می توانید کانکس انباری را در پشت بام منزل خود اجرا کنید. البته باید محل اجرا کانکس در پشت بام توسط متخصصان این امر گذاشته شود تا در مجاورت باد، کانکس استحکام و مقاومت خود را حفظ کند.

بیشتر بخوانیم : کانتینر انباری

 • کانکس انباری واحد مسکونی

گاهی شما یک واحد خانه درآپارتمان خریداری می کنید، که در آن انباری ندارد، یا فضای آن کوچک است. شما می توانید کانکس انباری خریداری کنید و در پشت بام خانه یا پارکینگ بگذارید. با توجه به اینکه شرایط در مجتمع های مسکونی وآپارتمان، یکسان نیست می توان کانکس را در پشت بام یا پارکینگ اجرا کرد.(فروش کانکس انباری)

ویژگی کانکس انباری

 • فروش کانکس انباری در شرکت کانتین جزو پرفروش ترین کانکس های این شرکت است. این کانکس پیش ساخته براساس نیازشما و ابعادی که می خواهید برای نگهداری و انبار وسایل، ساخته می شود. ساخت یک انباری با مصالح بسیار زمانبر است، به همین دلیل استفاده از کانکس انباری بهترین گزینه برای شما می باشد.
 • کانکس های انباری می تواند جسبیده بهم یا مجموعه ای از چند انباری در کنارهم اجرا شود.

قیمت کانکس انباریقیمت کانکس انباری

فروش کانکس انباری در شرکت کانتین، همیشه تلاش خود را کرده، که از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده کند. قیمت فروش کانکس انباری متغیر است، زیرا با توجه به تورم و نوسانات موجود در بازار نمیتوان قیمت ثابتی را برای کانکس انباری تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت، کانکس انباری میتوانید به قسمت محصولات سایت کانتین مراجعه کرده یا با مشاورین فروش، تماس حاصل فرمایید.

باتوجه به قیمت مصالح و زمان ساخت یک انباری، پیشنهاد ما به شما این است، کانکس انباری خریداری نموده. کانکس انباری علاوه برهمه مزیت هایی که دارد، مهم ترین آنها این است که در دراز مدت مقاومت بالایی را دارا است و فرسوده نمی شود.

فروش کانکس انباری در شرکت کانتین در بیش از 4 دهه است که فعالیت خود را در حوزه  تولید و عرضه انواع کانکس  و اتاقک های پیش ساخته آغاز نموده است، و توانسته گام موثری در صنعت تولید کانکس بردارد.

خرید کانکس انباری

خرید کانکس انباری یکی از کانکس های یپش ساخته است. که به عنوان انباری در واحد های مسکونی، واحد های تولیدی و صنعتی و همین طور کارگاهی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد. و همین طور به عنوان یکی از سازه های پر کاربرد به حساب می آید. این سازه ها افراد زیادی را جذب خود می کنند.

از کانکس انباری برای انبار کردن اجناس و وسایلی که کمتر مورد استفاده قرار می‌ دهد. و یا جایی برای قرار دادن آن ها ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

این سازه های انباری به دو دسته یپش ساخته و دسته سفارشی وجود دارند. نوع و ابعاد و سایز این کانکس های انباری به در خواست خود مشتری بستگی دارد. و همین طور نوع کاربردش با یک دیگر بسیار متفاوت است.

بسیاری از افراد بر حسب کاربردی که دارند.(کانتینر) می توانند آن را در فضای مسکونی هم جون پشت بام، پارکینگ، حیاط و غیره برای نگه داری وسایل و مواردی دیگر به کار می رود.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120449244 تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی کانکس های یپش ساخته انباری

مشخصات فنی کانکس های یپش ساخته انباری

مشخصات فنی کانکس های یپش ساخته انباری

 • اسکلت سازه های اجباری پیش ساخته از پروفیل های آهنی می باشد. ابعاد این پروفیل ها 50 در 50 می باشد. از سوی دیگر هم جنس شاسی این سازه ها ی پیش ساخته انباری با کاربری انباری هم از نوع پروفیل های آهنی است.
 • جنس مصالح سقف و دیوار های سازه انباری از فایبر سمنت می باشد. این دیوار های سازه دارای عایقی از نوع پلی اورتان که تشکیل شده از یونولیت، پلی استایرن، و چسب پلی اورتان است. ضخامت این عایق های سازه حدودا 4 سانتی متر می باشد. (خرید کانکس انباری)

برخی مواقع هم برای اتصال بدنه اصلی سازه یپش ساخته آن را از طریق پیچ و مهره به یک دیگر اتصال می دهند.

این مسئله یک مزیتی که دارد این است که برای انتقال به جای دیگر می توان آن اتصالات را باز کرد. و در محل دیگری آن را دو باره به یک دیگر متصل کرد.

 • در اکثر اوقات نوع درب های کانکس انباری پیش ساخته از جنس تمام آلومینیوم تک جداره ای می باشد. این درب ها هم می تواند دارای محافظ دار و یا به صورت درب های ضد سرقت ساخته شود. که در برابر سازه محافظت کند.
 • برای تامین امکاناتی مانند برق در سازه های انباری پیش ساخته می توان از سیم کشی های روکار و داکت استفاده کرد.
 • در این سازه ها از درز بندی هم استفاده می کنند. تا مانع ورود هر گونه حشره و رطوبت به درون سازه می شود.
 • کف این سازه های انباری به صورت پیش ساخته از جنس های ام دی اف و پی وی سی طراحی شده اند. و قابلیت شست و شویی هم دارند.

بیشتر بخوانیم : کانتینر انباری

مزایای خرید کانکس انباری پیش ساخته

مزایای کانکس انباری پیش ساخته

مزایای کانکس انباری پیش ساخته

 • مقاومت در برابر حوادث طبیعی : سازه های انباری در برابر حوادثی هم چون سیل، زلزله، آتش سوزی و موارد دیگر بسیار مستحکم و مقاوم می باشند.
 • قابلیت جا به جایی :این کانکس ها از قابلیت جا به جایی بر خوردار هستند. و در مواقعی که می خواهید می توانید آن ها را از جایی به جای دیگر حمل کنید. و در آن جا مجددا قطعات آن را به یک دیگر متصل کنید.
 • عایق بندی مناسب سازه : مصالحی که در ساخت بدنه سازه به کار رفته شده به نوعی عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی می باشد. این مزیت باعث می شود که در بین بنا های دیگر برای نگهداری و حفاظت انواع ابزار الات یکی از انتخاب های مناسب باشد. (خرید کانتینر انباری)
 • طول عمر بالای سازه : بخاطر این که کانکس های انباری از مصالح و متریال های مقاوم و با دوام ساخته شده است. بر اساس اهداف کوتاه و بلند مدتی که دارد می توان در زمان و مکان مناسب از سازه انباری استفاده لازم و کافی را برد.
 • قابلیت شست و شویی سازه :یکی از خاصیت های مصالح به کار رفته در بدنه و دیواره های داخلی کانکس  انباری. در صورت نیاز برای شست و شو محدودیت ایجاد  نمی کند.  و به راحتی این کار برای کاربران قابل انجام است.
 • داشتن وزن پایین : این سازه پیش ساخته از مصالح و متریال هایی ساخته شده‌ است. که در حین محکم و بادوام بودن از وزن کمی هم برخوردار است.

این مسئله سبب می‌شود. ساختمانی که قسمت زیرین این سازه پیش ساخته قرار دارد. حتی اگر پایداری و استحکام زیادی هم نداشته باشد، به عبارتی وزن سبک انباری پیش ساخته مذکور را تحمل کند.(خرید کانکس انباری)

Buy a warehouse

Rate this post