کانکس چوبی

کانکس چوبی را می توان به عنوان یکی از منحصر به فردترین و البته بهترین مدل های کانکس در نظر گرفت. این دسته از تولیدات دارای مزیت های بسیار منحصر به فردی هستند که آن ها را نسبت به سایرین متمایز می کند. وزن اندک، زیبایی منحصر به فرد، قیمت مناسب و… از جمله مهم ترین ویژگی ها می باشد کانکس در شمال.

با این وجود بخش زیادی از مردم در رابطه با آنها اطلاعات مناسبی ندارند. همین مورد سبب می شود تا مردم در زمان انتخاب هایشان دچار سردرگمی شوند. ما در ادامه ی این مقاله قصد داریم تا به شیوه ای دقیق این موضوع را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم. لذا اگر به دنبال خرید کانکس چوبی هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

کانکس چوبی چیست؟

مهمترین مولفه ای که مردم را دچار سردرگمی می کند، ماهیت کانکس چوبی است. در واقع آنها درک صحیحی از این دسته  تولیدات ندارند و همین باعث می شود تا در حین خرید دچار سردرگمی شوند. باید عنوان کنیم که کانکس های چوبی به دسته ای از محصولات گفته می شود که بخش اعظمی از بدنه آن ها از چوب تولید می شود.

عموما بخش خارجی این محصولات تماما از چوب ساخته می شود. اما ممکن است در اسکلت بندی و یا فضای داخلی از پی وی سی یا فلز هم استفاده شود. برخی از مدل ها هم در بخش بیرونی از ساندویچ پانل استفاده می کنند. لذا باید عنوان کنیم که در اغلب مدل ها مقداری از فلز هم برای افزایش استحکام یا زیبایی استفاده می شود. در هر حال این مدل ها دارای حجم زیادی از چوب هستند. این موضوع سبب شده تا این محصولات علاوه بر زیبایی، دارای مزیت های مختص به خود باشند که آن ها را منحصر به فرد می کند.

مزایای کانکس چوبی

 

مزایای کانکس چوبی

مزایای کانکس چوبی

همانگونه که عنوان کردیم، کانکس های چوبی به واسطه نوع متریال شان مزیت های بسیار ویژه ای دارند. با این وجود بخش زیادی از جامعه از این مزیت ها اطلاعی ندارند. ما در ادامه برخی از آن ها را خدمت شما عزیزان شرح داده ایم.

  • دمای داخلی معتدل

دمای داخلی را می توان به عنوان یکی از مهمترین مولفه هایی در نظر گرفت که این محصولات را منحصر به فرد کرده است. در واقع جنس چوب برای تابستان دمای بسیار خنکی داشته و می تواند مانع از سرمای بیش از حد زمستان هم شود. این در نوع خود سبب شده تا این محصولات بهترین انتخاب برای مدل های کانکس مسکونی و کانکس ویلایی باشند .

  • وزن اندک

 

وزن اندک

وزن اندک

داشتن وزن کم را می توان از دیگر مزیت های کانکس چوبی دانست. در واقع این دسته از تولیدات در مقایسه با سایر مدل ها، وزن بسیار کمتری دارند. این موضوع هم به سبب ساختار چوبی آن ها می باشد. این قابلیت باعث می شود تا برپایی یا حمل و نقل آنها بسیار ساده تر باشد .

  • قیمت مناسب

ساختار چوبی این محصولات باعث می شود تا قیمت تمام شده آن ها بسیار مناسب باشد. این موضوع سبب شده تا این دسته از تولیدات در شرایط اقتصادی فعلی، یک گزینه منحصر به فرد باشند.

خرید کانکس چوبی دست دوم

 

خرید کانکس چوبی دست دوم

خرید کانکس چوبی دست دوم

متاسفانه این روز ها بخش زیادی از مردم به دلیل نداشتن بودجه کافی، به سمت خرید کانکس های دست دوم می روند. این موضوع اگرچه می تواند در ابتدای کار قیمت های بسیار کمتری را برای آنها بوجود آورد. اما در نهایت هزینه های بیشتری را بر دوش آن ها می گذارد.

در واقع اغلب مدل های دست دوم دارای مشکلات ساختاری ویژه ای هستند که گاهاً یا غیر قابل تعمیر بوده و یا تعمیر آن ها هزینه زیادی را در پی دارد. این موضوع می تواند عمر مفید کانکس را کاهش داده و یا هزینه های بیشتری را روی دوش شما بگذارد. به همین جهت است که ما خرید کانکس چوبی دست دوم را پیشنهاد نمی کنیم .

خرید کانکس چوبی ارزان

همانگونه که اشاره کردیم، بسیاری از متقاضیان به دلیلی نداشتن توان مالی، به سراغ خرید کانکس های دست دوم می روند. گروه کاینتن وان سعی داشته تا شرایطی را فراهم نماید که این مشتریان بتوانند با مناسب ترین قیمت ها، کانکس چوبی تازه را خریداری نمایند کانتینر در خراسان جنوبی.

ما بهترین مدل های کانکس چوبی را با مناسب ترین قیمت ها و البته عالی ترین کیفیت ارائه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در کانتین وان تماس حاصل فرمایید.

 

b2n

yun

bit.ly

Rate this post